Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

koukam, ze se tu s nimi cile obchoduje, ale je to pekna podpultovka, nikdo jeste nemel tu silu, dat je do prodejniho vlakna verejne... :-))) nebo mi to uniklo?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam, ze se tu s nimi cile obchoduje, ale je to pekna podpultovka, nikdo jeste nemel tu silu, dat je do prodejniho vlakna verejne... :-))) nebo mi to uniklo?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nebyl důvod to zveřejňovat. Fronta zájemců byla dlouhá a původně to na prodej nebylo. Přesvědčování metody a kamaradstvi jsou občas ale silnější, než sebelepší předsevzetí.

Zkrátka jsem blb, že jsem je pustil.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi jasny, ze to jede jen mezi kamarady a navic, ze seznam nahradniku je dlouhy a zverejneny, takze neni treba nic nikam psat a jen kontaktovat toho, kdo mi je sympaticky... :-)

jenom me fascinuje, ze pri tolika lidech, co se do toho zapojili, to tu nebezi casteji, vetsina lidi je sysli (vcetne me), rikal jsem si, ze bych mozna jeste jedny casem koupil, ale nemam sanci. aspon ze mam ty svoje...

je to holt velmi vydareny kousek.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to super kousek a mrzí mě to, ale již poněkolikáté jsem zjistil, že ze mě sběratel nebude, nemůžu mít doma hodinky, co nenosím. Bojuju s tím, zkouším to neustále, ale nejde to.

Proto jsou pryč.

Vždy si musíš najít "nejslabší kus", hodit udicku a čekat. Kafka se chytne :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Když jsou tady ty dny "NATO"

 

attachicon.gif20181228_1125399.jpg

Se mi zastesklo. Budu je muset zase provětrat. 

A kolega v práci říkal, že toto nato jim sluší víc než ta modrá guma, která je ale zase dokonale pohodlná. 

Co by člověk neudělal pro parádu, dám je na nato.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...