Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jelikož mě zajímala kvalita čínského hodinářského průmyslu a bylo to za pár babek...tedy přesně 21 USD zkusil jsem si objednat jedny NO NAME tedy TEVISE z číny.

Moji pozornost upoutalo, že se jednalo navíc o automaty.

Hodinky došli cca po měsíci a kupodivu byly funkční.

Kvalitu jsem nezkoumal, neb jsem si říkal již jen od oka, že jim to déle než půl roku nevydrží...tak jsem je začal nosit.

Jasan, po měsíci se uvolnil šroubek, který drží natahovací závaží a přestaly býti automaty :-)

Tak jsem je sundal a uložil. 

Cca po 1/2 roce jsem si na ně vzpomněl a rozebral. Jasně co jsem čekal...uvlněný šroubek...přes vánoce je dám dohromady a budu zase informovat o průběhu.

Nicméně mě zarazily následující fakta vzhledem k ceně 21 USD :

a) Celkem kvalitní zpracování tahu, kromě spony, kde je použit velmi tenký materiál fakt dobrý.

B) Tělo hodinek je již mizernější, ale taky v pohodě.

c) Strojek nebudu hodnotit..na to jsou zde jiní machři.

 

Takže za cca 500,- CZK dostanete čínskej křáp s "kvalitním" tahem na cca 1 měsíc nošení... 

post-34561-0-08292000-1482213756_thumb.jpg

post-34561-0-63562700-1482213756_thumb.jpg

post-34561-0-13401600-1482213757_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Číně je hodně značek, které jsou zpracováním jinde než tvůj vzorek. Já mám docela rád Rossini. Zatím teda ne tolik, abych si je koupil. Cenově je to v relacích Seiko a kvalita je stejná. Někdy i lepší, modely bez komplikací už mají celkem zmáknuté. Kde jsi kupoval? Aliexpress?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě jsem čekal tuto otázku, ale nevím fakt...hledal jsem to a nemůžu to najít, ale pracuji na tom. Jinak již od objednání jsem věděl do čeho jdu a nečekal jsem nic...nic...nic. Jen jsem fakt chtěl vědět co za 21 USD dojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Viděl jsem recenzi na Rolex homage, a borec si to celkem pochvaluje za 17 USD, mam nutkání si to objednat a zjistit co ty Číňani za 17 USD umí :-)

 

 

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic od toho neočekávám, jen se divím veskrze relativně pozitivních recenzí, ale možná ostatní nejsou tak kritičtí. 

Neboj, my zdejší to podrobíme kritické analýze... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LONGINES

Když já nějak nevidím smysl takovejhle hodinek, i kdyby mi těch 17,99 $ k těm hodinkám měli ještě přidat...

 

Ale tak na druhou stranu, každý zboží má svýho kupce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já nějak nevidím smysl takovejhle hodinek, i kdyby mi těch 17,99 $ k těm hodinkám měli ještě přidat...

 

Ale tak na druhou stranu, každý zboží má svýho kupce.

Smysl hodinek je preci prosty - maji merit a ukazovat cas. Me je treba jedno zda jsou levny, cinsky atp. Podstatne je aby se mi libili a aby byly funkcni, ja treba mam taky jednu cinu za 350,-  spis si rikam jak to za ty prachy muze nekdo vyrobit. Jsou to taky automaty, Zpracovani naprosto v pohode. Jdou, tikaj ... za ty prachy je to fakt uchylarna - ale libi se mi a obcas je vytahnu k obleku. Pouzdro je prikladne vyrobene, sklico vypoukle - dobre nasazene, delaj +15s za den.  Akorad indexy kvalitativne zaostavaj pri detalnim zkoumani. Mam samo i Seika za 10 tis. 

 

 

post-1073-0-70799900-1518538962_thumb.jpg

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...