Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak včera jsem byl po dlouhé době s kamošema na pivě na Bláhovce a trochu jsem bouchnul do stolu a odlítla stěžejka :), ten tah je fakt debilně uchycenej, viz foto.

 

Myslím že Frostie testem jen tak neprojdou :-D

 

 

post-50201-0-22054100-1520518417_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem byl po dlouhé době s kamošema na pivě na Bláhovce a trochu jsem bouchnul do stolu a odlítla stěžejka :), ten tah je fakt debilně uchycenej, viz foto.

 

Myslím že Frostie testem jen tak neprojdou :-D

Aj aj... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já od těch hodinek nic nečekal, ale ten tah jsem chtěl použít jinde, ale ani ten tah nakonec nepoužiju..

 

No.. zase tak super ty hodinky asi nebudou. Tah není nakonec plny, pouzdro není nerez ocel. Jedno zklamání za druhým  :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah byt plny muze, to se nevylucuje, tady spis je dobry fail ten posledni clanek :( hm skoda. Tohle ten tah degradovalo na same dno. Na jednich cinach mam skladany tah ale tam stezejka prochazi celym tim jakoby prostrednim slankem.

Tohle je opravdu hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu by me tedy zajimalo jak to maji tyhle seika, ten posledni. kryci clanek , tam to taky nevypada ze by poslednim strednim clankem tahu prochazela stezejka a jde to taky jen tim krycim clankem.

 

 

ja mam treba plny tah zakonceny takto a stezejka prochazi plnym masem posledniho stredem clanku.

 

Ano, nepleteš se, Seiko SDGM mají poslední mezi članek součastí posledního članku a fyzicky se nedá odělit. Jedině sundat celý poslední díle vč, mezi dílku. V porovnaní s tvými casii, které mají mezidílek volny a prochazí jimy stěžejka a tím drží na hodinkach. Viz foto, které jsou kradené, na tvych casiach mužou byt poslední članky plné ale system uchycení stejný. Ale toto téma je už trošku offtopic 

Strapcode-Endmill-Bracelet-Review-11-Sol

Strapcode-Endmill-Bracelet-Review-24-StoStrapcode-Endmill-Bracelet-Review-23-Sto

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, aspon si clovek ujasnil,rozdil mezi cinskym tahem a jak by to melo byt poradne :) Ty drobne packy co drzi stezejku jsou fakt spatny, to aby se clovek bal kdyz se o neco zavadi tak se ohnou a hodinky jsou na zemi.

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, aspon si clovek ujasnil,rozdil mezi cinskym tahem a jak by to melo byt poradne :) Ty drobne packy co drzi stezejku jsou fakt spatny, to aby se clovek bal kdyz se o neco zavadi tak se ohnou a hodinky jsou na zemi.

 

Přesne, na Tevise je to řešené zajímavě. Tah k hodinkam drží jenom ty "packy", takže je to takový činska verze kdy mezidílek a koncovy članek je společně. Jak jsou ale spojené dohromady je mi záhadou. Z fotek nevypadá že by to byl jeden díl- možná připajeny,přilepeny, přivařeny... To nam řeknou kolegové až jim přijdou hodinky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz prisli aj mne. Idu...

Su to proste hodinky hodne max 20 eur.

Na vytiahnutie korunky si musim nechat narast nehet.

Luneta ma neskutocnu volu.

Farba je pekna. Mam modry variant.

Ale hlavne... je to "Perlative Ceronometer"! A dokonca "Officially certified". Zrejme cinskym uradom pre meteorologiu. A to sa ceni! Ci? :-)

 

Maju aj manualny natah? Korunka ide s odporom ked je zasunata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...