Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jsou vodotěsné? Přemýšlel jsem, že je koupím na hrubší zacházení na kolo a na zničení :-)

 

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk

na biku ti bude vodotesnost na 2 veci. tam su najvascim problemom otrasy. teda, ak nejazdis po nabrezi Vltavy v Prahe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi jasné, proto mě zajímají - jsou levné, kdyz je znicim mávnu rukou. Co jsem se nikde nedočetl, jestli jsou vodotěsné, protozě mít nevodotěsně potápky je jako mít auto bez kol. Kdybych s něma chtěl např. v létě skočit do vody.. Někde jsem četl life water resistance, ale nevím co tím číňan myslí.

 

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Suke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s 30m se bezne sprchuji a nikdy jsem problem nemel. Chceto zkusit :)

 

water rezistance = vode odolny, nikoliv vodotesny :) strikajici - netlakovou vodu (sprchu) zvladnou. Mozna by dali i vanu. Vic nez metr sloupce vody bych uz nerisloval.

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s 30m se bezne sprchuji a nikdy jsem problem nemel. Chceto zkusit :)

tak já jsem se sprchoval i s CA53W, které nemají ani těch psaných WR30. Ale to jsou zcela jinak udělané hodinky, i když za podobné peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi jasné, proto mě zajímají - jsou levné, kdyz je znicim mávnu rukou. Co jsem se nikde nedočetl, jestli jsou vodotěsné, protozě mít nevodotěsně potápky je jako mít auto bez kol. Kdybych s něma chtěl např. v létě skočit do vody.. Někde jsem četl life water resistance, ale nevím co tím číňan myslí.

 

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk

kup si radsej nejake plastove digi alebo Secco na beterku, to ti vydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Secco, to by si pomohl:) to uz vic verim tem Tevise.

 

Suke : ale jestli chces hodinky ma kolo a hrubsi zachazeni, tak radeji neco na baterku nez automaty, klidne i z ciny za kilo :) V podobnem neli stejnem designu jich je na ebay do 2 kil dost

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Tevise si davaji na cas, mezitim mi prisli jine ciny, vlastne ty same co jedny mam s bilim cifrem, tak mi prisly s cernym. Je tu drobne ale, Oboje hodinky maji stejny strojek, ale u jednech rotor natahuje hodinky na obe dve strany a ty druhe co mi prisly rotor na natahuje na jednu stranu, na druhou se toci velice volne, tedy da se roztocit pohybem jak pominutej. Oboje jsem otevrel, tocenim rotoru jsem opravdu zjistil ze jedny dokazi natahovat oboustrane. Bohuzel nemam tak ostry maly sroubovacek, abych sundal rotor a prvni plotnu a nejak to detailne prozkoumal kde by mohl byt problem. Nevi tak nekdo co by to mohlo zpusobovat ze natahuje jen na jednu stranu toceni ?. Hledal jsem na youtube zda tam neni video kde by nekdo rozobiral tenhle typickej cinskej strojek, kde by by bylo videt jak to pracuje.

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi doputovali jedny jine ciny. Jako jdou ale maji,zajimavy podle me chybny ukaz. Kdyz otocim natahovaci korunkou a pustim ji tak se mi roztoci rotor, ale nevypada to ze by to bylo zpusobenou ze by pero se povolilo zpet. Zapadka perovniku pri natahovani funguje, hodinky jdou klidne cely den. Cim by to mohlo byt ? zde je to videt

https://youtu.be/FVKx0C6GZrQ

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...