Přejít na obsah

Breitling Aerospace Evo / Avenger II GMT


Cool as Ice

Doporučené příspěvky

Tyhle SARBy, které jsi postnul jsou sice hezké, ale těžko Ti něco podobného doporučit, když hledáš MI. Vybíráš Breitling, potažmo Rolex a byť mám divizi GS rád, sám jsem z jednoho obchodu vycouval, neměl jsem koule na to, je koupit za plnou cenu a pak provalit extrém, což je bohužel u GS celkem normál, sice neprávem, ale je. Dovolím si to připodobnit, je to stejné, jako když vybíráš BMW 7er a vedle toho Lexus LS, ten "japonec" spadne úplně stejně, jako ty hodinky od Seika.

 

Ale zpět k hodinkám. Z keramiky se vybrat dá i do 200 tkč, ale ne u nás. Například aktuálně "keramické Moony", nebo IWC, které jsem prodával já (ty ale nejsou a už nebudou k prodeji). Nové jsou přes 300, to je už zásadní cenový extrém i proti BLNR. Do dvouset se dají pořídit keramické Radiomiry od Panerai nebo do 130 lze pořešit keramické Tudory. a ještě zbyde na krásná Seika, například SDGM003, které jsou do obleku, jako stvořené a navíc jsou opravdu moc pěkné. 

 

Možnosti jsou, chce si to jen vybrat. Já Tudory měl a projet jsem na nich hodně, ale já si kupuji hodinky z pomatenosti, protože se mi líbí :D . Ty si chceš koupit hodinky na delší dobu, proto nemusíš tolik řešit případnou ztrátu. Ale jedno je jasné - keramika není pro každého - černé hodinky se prostě nemusí všem líbit, proto bych doporučil skočit si někam k AD, kde je mají a nejprve se je zkusit. Ovše třeba Dark Side Moony od Omegy určitě chybu neuděláš. Je potřeba si pro ně zajet do ciziny a připravit tam kolem 185.000,-Kč, u nás cena převyšuje cenově i BLNR. Takže tolik jen mé postřehy, moje zkušenost, vůbec se tím neřiď, ale pro rozšíření obzoru je fajn mít více názorů. Kdyby Tě zajímaly ty Omegy, můžu Ti udělat pár fotek, ale na prodej nejsou a asi ani nebudou, jen pro dokreslení a představu. Mít 200 v kapse, šel bych do nic bez váhání, nemají v této kategorii konkurenci a vypadají famozně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

s těma autama vím o čem mluvíš :) :) A s těma koulema ohledně GS taky, ale jsou fakt vychytaný.

já když ty hodinky koupím, tak je už prostě budu mít. Prodej vůbec neplánuju. Akorát si musím nějak vnitřně rozhodnout jestli vzít Avenger (a třeba bude klid) anebo BLNR, ale pak to znamená koupit ještě něco k tomu :death: :) Ale, to by se mi teda ruka klepala a se slevou na BLNR nelze počítat. V carollinum mi řekli, že jich letos měli 9. Jaká je na ně čekačka? U Bechyněho mi tvrdili max. 3 měsíce, Carollinum mi řekli, že se objednat nedají a že musí čekat. Tak nevím jestli mě nehoupali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: Dave, ja bych radeji Lexus a GS ale jsem idiot :) pekny svatky :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LovčeK, ty máš dar vždy mi vstoupit do života, totálně mi ho roz***at a pak z něho zase v klidu vystoupit :) Do pr***le to vypadá fakt dobře. Teď by mohl být v Carollinum nějaký povánoční výprodej :D nebo akce 2 za cenu 1 :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty BLNR mě teda drážděj :) , včera jsem na ně civěl snad půl dne :lamo:  .... ty Avengery by to možná mohly na nějakou dobu zasaturovat a když ne, tak by z nich mohly být pak ty druhé hodinky :) Procházel jsem včera vlákno "Rolex, jaké máte dnes na ruce" a tam mě vskutku rozesmál jeden příspěvek (omlouvám se autorovi, už nevím kdo to řekl) A to, že Rolex GMT (ale Pepsi) jsou zde kvůli tomu, aby se poznalo kdo je ve Saint Tropez na polopenzi a kdo na full. Tak já to dám zatím asi pravděpodobně jen se snídaní a uvidím jak se mi tam bude líbit :) Dokoupit se ty služby dají vždycky :) :)

 

Veselé vánoce všem :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Přátelé, kamarádi, dnes se kruh uzavřel. Trvalo to tři roky :) Tímto se Ava omlouvám, za pozdní odpověď :) a zárioveň bych vám všem rád poděkoval. Především LovciK a Sphinxxovi ;) Vlastně pořád nechápu, že jsem dal takovou raketu za hodinky :) Nechci o už o tomhle fóru slyšet :)

Opravdu díky pánové, můj hluboký respekt.

Ice

post-41570-0-48917400-1578513306_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přátelé, kamarádi, dnes se kruh uzavřel. Trvalo to tři roky :) Tímto se Ava omlouvám, za pozdní odpověď :) a zárioveň bych vám všem rád poděkoval. Především LovciK a Sphinxxovi ;) Vlastně pořád nechápu, že jsem dal takovou raketu za hodinky :) Nechci o už o tomhle fóru slyšet :)

Opravdu díky pánové, můj hluboký respekt.

Ice

 

Hezká práce! :D

 

Tak ať slouží, tohle je dobrá, hezká a koukatelná hodinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky panove. Az ted jsem nejak prisel k sobe :))) Rikal jsem si, ze uz sem nevlezu a porad tu zevluju :)) Navic uz cucim po IWC Portofino neb potrebuju oblekovky :))

Mimochodem nevim jak to delate, ale zatim jsem nemel kule dat je na ruku a jit s nima dal jak 3 metry od krabice :)) Hysterky na skrabance vedi o cem je rec :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...