Přejít na obsah

Rolex Baselword 2017


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevim jestli za ocekavanim, ale koncem tydne jsem navstivil jeden prazsky butik v nadeji ze si necham napsat na cejacku na Daytony z rozumnym terminem.

Zjisteni bylo nasledujici, cekacka na daytony (chci keramicke) je 1,5 roku. Maji aktualne total vyprodany obchod ani neni z ceho vybrat a zbozi (mensi zasilka) dorazi v prubehu unara...a dalsi v nedohlednu...fakt jsem koukal...ale pak me uklidnila tim ze pokud budu chtit, tak maji v hlavnim trezoru schovane Suby s datem, ktere aktualne jsou v CZ posledni a ani nebyly vystavene a jsou pro "vyjmecne" pripady...tak jsem je hned vzal :-))

 

Otázkou je jestli si teď můžou opravdu fakt tak vyskakovat s těma cenama vzhledem k tomu, že ty poslední měsíce (spíš dva roky) byly pro celý švýcarský hodinářský průmysl segment za očekáváním.

 

http://byznys.ihned.cz/c1-65528590-vyvoz-svycarskych-hodinek-klesl-nejvice-za-sedm-let-upadek-ohrozuje-zamestnanost-v-sektoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, v Carol suby nemaji uz mesic a nejsou si jiste zda jim ted v unoru vubec dorazi aspon jeden kus. U Bechyne take nemaji a rikal ze by mohli dorazit tak za 2-3 meseci..dalsi prodejce Rlx v CZ neznam.

U tech Dayton me to malem zabilo...nechal jsem se na tu listinu napsat, tak jsem zvedavy kdy se objevi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby v Carolline chceli mohli by mat rolad plne regaly,... nemyslim ze by ich bol u zdroja nejaky zasadny nedostatok ked citam vsade tie clanky o prepadoch predajov swiss mechanik. Nez si ale na sklad objednam kram za 300litrov, tak chcem mat aku taku istotu, ze ho aj skutocne predam. No takze s poradnikom az po zem sa objednava ovela lahsie, nehovoriac o tom, ze to u zakaznika zvysuje dojem exkluzivity. Sice sa pripravia o nejake percento impulzivnych nakupov ruskych turistov, ale nerobia to prvy den, tak proste si asi zratali, ze takto z toho vyjdu lepsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, v Carol suby nemaji uz mesic a nejsou si jiste zda jim ted v unoru vubec dorazi aspon jeden kus. U Bechyne take nemaji a rikal ze by mohli dorazit tak za 2-3 meseci..dalsi prodejce Rlx v CZ neznam.

U tech Dayton me to malem zabilo...nechal jsem se na tu listinu napsat, tak jsem zvedavy kdy se objevi...

Jak je to s GMT master

a expama?

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Bechyne GMT meli jedny a Expy II myslim dvoje, Expy l nemeli zadne (maji jedny v Carol). Hlavni "problem" s dostupnosti je pry u klasickych Subu, hulku a BLNR, ani v jednom butiku netusi kdy a kolik toho prijde. V Carol prijde zasylka zacatkem unora a k Bechyne koncem unora...pukud nekdo ma na neco zalusk, asi to chce sledovat a nebo jim nahlasit a oni se ozvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby v Carolline chceli mohli by mat rolad plne regaly,... nemyslim ze by ich bol u zdroja nejaky zasadny nedostatok ked citam vsade tie clanky o prepadoch predajov swiss mechanik. Nez si ale na sklad objednam kram za 300litrov, tak chcem mat aku taku istotu, ze ho aj skutocne predam. No takze s poradnikom az po zem sa objednava ovela lahsie, nehovoriac o tom, ze to u zakaznika zvysuje dojem exkluzivity. Sice sa pripravia o nejake percento impulzivnych nakupov ruskych turistov, ale nerobia to prvy den, tak proste si asi zratali, ze takto z toho vyjdu lepsie.

 

At je to jak chce, tak to dava ve finale vyhodu prodavajicimu, zakaznik se tady dostava do nevyhodne pozice.. Takhle kdyz prodejci hodinky za 100-200 litru a vice "lezi" na krame, tak se da ocekavat i vetsi ochota z jeho strany dohodnout se na cene  :angel:

Myslim si (ale treba jim fakt krivdim), ze to spise bude takova habadura ze strany nasich AD.. Pac kdyz vyjedu mimo CR, nemam dojem, ze by Rolex mel prazdne prodejny.. :cheers:  

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rika "m.n." Ocelove suby a Daytony opravdu nejsou nikde. S tou dostupnosti je dlouhodoby problem po celem svete.

Vim ze to v dnesnim svete zni divne, ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...