Přejít na obsah

PS 1 311.RAF


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už jsem to párkrát říkal jednomu z tvůrců - pokdu si musím z hlavy pamatovat časovou odchylku od GMT v místě, kde se zrovna nacházím, spočítám si aktuální čas rychleji z hlavy prostým odečtením nebo přičtením hodnoty a nemusim kroutit lunetou. Sám vidím kouzlo pasivních GMT hodinek v tom, že si odchylky jednotlivých pásem (resp. metropolí) pamatují za mě.

 

Viz návrh GMT Prim Sport Igen: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/72936-prim-sport-igen-gmt-luneta/?p=1804990

 

Jinak samozřejmě velká gratulace k zajímavému sb?ratelskému kousku, hned ve dvou variantách, který bude díky vintážnímu looku dobře nositelný i přes relativně malý průměr pouzdra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za sepsani pribehu. Docela poucne pro dalsi limitky :-). 2 roky.....

Jo, potrvalo to, ale chtěli jsme to mít vymazlené. Pokud jsme chtěli tak kvalitní tisk na ciferníku, aby na řemdihu šly počítat trny, a pěkně čitelný drobný tisk, bylo třeba si na kvalitu počkat. Strojky u Valise zařizoval Manťák a dopadly taky skvěle. Tisk na dýnku bylo po počátečních testech nutno řešit mimo Elton, Cigi to zařídil jinde. Dlouho- měsíce a měsíce- jsme taky  čekali na licenci znaku perutě, abychom mohli použít tu jedinou správnou archivní podobu znaku. GMT luneta na Eltonech mě hryzala dlouho a tahle verze mě hřeje u srdce. Diky Cigimu jsou z toho super hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...