Přejít na obsah

PS 1 311.RAF


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, mas pravdu, je to limitka z hlavy Strasy a ruky cigiho. Jelikoz jsou to primky, tak jsem si chtel zkusit udelat nejakou referenci i na antik-hovorka, nez to hodim sem na forum, ale nez jsem to sem stacil dat, byly fuc. Tak jsem postnul alespon ten popis s informacema sem do tohodle vlakna.

Ja jsem je totiz ukazoval kupci Anthropoidu a on mne druhej den psal, ze se u Hovorky jedny mihly (c. 5 tusim) a to mne vicemene popostrcilo k prodeji.

Myslim, ze jsem je tam daval nejak po druhe hodine ranni, rano v sedm hodin tri zpravy a objednavka v emailu... trosku jsem cumel. Snad se na mne ostatni nebudou kvuli tomu zlobit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pozvánka. Stojí to za to.

Dnes nad klášterem při začátku vernisáže, která začala netradičně na nádvoří, ve 14:00 přeletěly dva gripeny na počest sestřeleného pilota.

Ministerstvo obrany tento přelet povolilo a byli přesní, byli tam ve 14:00 icon_ok.gif

V týdnu budu fotit, dnes se opravdu nedalo, moc lidí.


post-38155-0-38558200-1551637417_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Když už jsme u naši pilotů v RAF, jeden človíček si dal tu práci a vytvořil tohle...

 

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1ygk61ezfzfq6EUWQP9J9xwG27dg&ll=43.86559910180103%2C6.341342926025391&z=2

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...