Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

A já se jmenuji trumpeta, omluva Adame, netuším, jak mi to v hlavě přeskočilo;-)

Asi dnes moc poctivě trénuju na Silvestra:-D

 

Edit: Ale první písmenko jsem měl správně:-D:-D

 

A jen tak mimochodem, to zátiší máš doma, nebo ještě pořád sedíte v Black Stuffu?

Upraveno uživatelem Kostra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nahodou, ten mobil ti zas tak spatne fotky nedela, ba naopak!

A jeste kdyz te Kostra oslovil jako Alese, tak mi zatrnulo a rikal jsem si, ze jsem magor a musim vic davat pozor na jmena. V postu hned na to se to vysvetlilo. Ale lekl jsem se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy: no, nedělá, tos neviděl fotosurovinu, ta se nedá publikovat. Ono problém je vůbec něco vyfotit v nepříznivých podmínkách. Tvoje fotky z toho temnýho koutku v Blackstuffu bych třeba vůbec nedal - nechápu jak to Jobs zvládl, že to tak skvěle fotí.

 

Dufi + Kid: díky!

 

E36: je to safírovej sendvič, takže průhled na stroj je, ale zatím se mi ani jedna fotka moc nepovedla. Postnu až bude něco k světu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Tak já bych neřek, že to není ono - přecejen jsou to standardní flígry, kam daydate patří, ale u té dětské verze 38,5mm ta gangrezerva docela pěkně vyvažuje rozložení cifru. I když zase to někomu pak může připadat jako moc přeručkovaný a překomplikovaný, jak tuhle někdo poznamenal na srazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...