Přejít na obsah

Casio WSD-F10


Doporučené příspěvky

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/testy/424928-casio-sazi-u-chytrych-hodinek-na-odolnost.html  ...

 

píšou že v r.2017 v ČR ... zatím co jsem se všde dočetl, tak měly být jen pro Japonsko?

post-5779-0-40053200-1483039386_thumb.jpg

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, co píšou o nabíjení, že je tvořeno magnetem a údajně nedrží, tak nemyslím, že by Japončíci byli takový hlupáci a neudělali něco, co by nefungovalo, zvláště na jejich prvním podobném výrobku.... V práci máme tenhle způsob nabíjení na ruční svítilně, používáme při nabíjení ve sl. autě a naprostá paráda. Mě osobně se moc líbí v zelené variantě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych preferoval oranžové, ale vzhledem k tomu, že to jsou smart watch, tak si je stejně nekoupím... Není pro mne přijatelné mít hodinky, nabíjené několikrát týdně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, co píšou o nabíjení, že je tvořeno magnetem a údajně nedrží, tak nemyslím, že by Japončíci byli takový hlupáci a neudělali něco, co by nefungovalo, zvláště na jejich prvním podobném výrobku.... V práci máme tenhle způsob nabíjení na ruční svítilně, používáme při nabíjení ve sl. autě a naprostá paráda. Mě osobně se moc líbí v zelené variantě.

Není to samotný magnet, ale konektor, který má v hodinkách držet pomocí magnetu (nezasunuje se hluboko). Prostě normální kabel, bylo to vidět na fotkách z veletrhu a možná to bude i v nějaké recenzi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...