Přejít na obsah

Mapa německého hodinářství


jenik77

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Super díky, to mě opětovně přivedlo k myšlence stavit se cestou do Drážďan v Glashütte. Asi se to tady někde už probíralo, ale co se tam o víkendu dá v nějakým rozumným čase zkouknout (jedu se ženou a dvěma dětma, takže dvouhodinová prohlídka fabriky nebo muzea nepřipadá v úvahu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super díky, to mě opětovně přivedlo k myšlence stavit se cestou do Drážďan v Glashütte. Asi se to tady někde už probíralo, ale co se tam o víkendu dá v nějakým rozumným čase zkouknout (jedu se ženou a dvěma dětma, takže dvouhodinová prohlídka fabriky nebo muzea nepřipadá v úvahu).

V tom případě musíš jet do Glashütte sám. Ještě tak nákupy v Heidenau, bobová dráha Altenberg, případně nově opravená ToscanaTherme Bad Schandau.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave, dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nedávno jsem byl se ženou a čtyřmi dětmi a tříhodinová prohlídka muzea byla v pohodě. Si udělej doma pořádek :)

 

Už se těšíme na tématickou procházku po městě, až zase pojedem do Kauflandu.

 

(Bad Schandau jsou lázně. Prima, ale je třeba počítat s tím, že děti nejedou do aquaparku. A dokonce bych řekl, že tam ty ratolesti rušej - asi si budu muset udělat doma pořádek...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, reaguju na waranna - ale na chvíli jsi mě vyděsil :)

 

Udělal jsem si doma pořádek a žena říkala, že s dětma na Königstein. Ale to už jsme daleko od hodinek...

JJ, na Festungu pravidelně vystupují rytíři z Čech a i jinak je tam hezky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, jen jsem se upřesňoval. Frostie doporučoval Toscana Therme Bad Schandau, tedy bazén v B. S.. A já pak napsal, že B. S. jsou lázně - nejsou, je to lázeňské město. To koupaliště je Toscana Therme. M'key?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, jen jsem se upřesňoval. Frostie doporučoval Toscana Therme Bad Schandau, tedy bazén v B. S.. A já pak napsal, že B. S. jsou lázně - nejsou, je to lázeňské město. To koupaliště je Toscana Therme. M'key?

Počkej, ale teď ti přestávám rozumět i já. Toscana Therme je opravené koupaliště (po záplavách) v Bad Schandau. Bad Schandau je lázeňské městečko (Kneippkurort) u CZ hranic. Co je tam blbě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic. Upřesňoval/opravoval jsem sebe. Původně to mohlo vyznít tak, že městečko je koupaliště. že sem se na tonevyflák... :)

Tak to jo...No, každopádně je to jedno z míst, které se nabízí připojit k návštěvě Uhrenmuseum Glashütte - http://www.uhrenmuseum-glashuette.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...