Přejít na obsah

Mapa německého hodinářství


jenik77

Doporučené příspěvky

Tak to jo...No, každopádně je to jedno z míst, které se nabízí připojit k návštěvě Uhrenmuseum Glashütte - http://www.uhrenmuseum-glashuette.com/

 

Muzeum mohu jen doporučit. Navštívil jsem v sobotu. Za 2? mají audioprůvodce i v Češtině. Krom samotné historie je tam i několik expozic ohledně principu hodinek samotného včetně skvělého interaktivního kola na které se promítají jednotlivé části strojku - to je super. Pak tam je možno vidět ty známé flígry od Lange :-). Ve všední dny možno vidět hodináře / restaurátory při práci.

 

Jinak město jako takové bylo přes Velikonoce dost mrtvé a obchody s hodinkami až na Nomos zavřené. Z toho důvodu by bylo asi lepší jet ve všední den nebo sobota dopoledne.

post-27283-0-40528000-1492500665_thumb.jpg

post-27283-0-10733500-1492500676_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzeum mohu jen doporučit. Navštívil jsem v sobotu. Za 2? mají audioprůvodce i v Češtině. Krom samotné historie je tam i několik expozic ohledně principu hodinek samotného včetně skvělého interaktivního kola na které se promítají jednotlivé části strojku - to je super. Pak tam je možno vidět ty známé flígry od Lange :-). Ve všední dny možno vidět hodináře / restaurátory při práci.

 

Jinak město jako takové bylo přes Velikonoce dost mrtvé a obchody s hodinkami až na Nomos zavřené. Z toho důvodu by bylo asi lepší jet ve všední den nebo sobota dopoledne.

Super, také jsem plánoval tam vyrazit a tato reference mě v tom utvrdila. :) Musím si udělat čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...