Přejít na obsah

PS II nodate bronze


Doporučené příspěvky

Já si taky myslím, že nemá smysl platit novou matici na jelena. Tolik nás nebude.

Ostatně, proč vlastně kategoricky no date? Není to můj případ, ale pokud bude chtít někdo s datumovkou a vezme si k bronzovému pouzdru klasický renovační číselník na PS II, tak v čem je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi v ničem :)

Já bych udělal očíslovanou limitku a k tomu se můžou přidat lidi, co budou chtít třeba jen pouzdro atd.

 

EDIT: ale zas bych to moc nepřeháněl, aby pak nebylo tak, že každé hodinky budou mít jiný cifr - jeden bude chtít datumovku, další jelena a třetí třeba humberta :) takže možná není od věci se držet nodatu a jen doladit barvu a strojek atd.

Upraveno uživatelem Jörg8X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky myslím, že nemá smysl platit novou matici na jelena. Tolik nás nebude.

Ostatně, proč vlastně kategoricky no date? Není to můj případ, ale pokud bude chtít někdo s datumovkou a vezme si k bronzovému pouzdru klasický renovační číselník na PS II, tak v čem je problém?

 

V ničem, jen na to není potřeba vymýšlet limitky. Viz původní bronze vlákno, pak se jedná o klasickou renovaci a lze se bez okolků asi přidat do várky. Rád bych v Eltonu ukecal trochu lepší cenu.

 

Tohle vlánko bych rád uržel čistě v nodate rovině a pokud možno z toho nedělal individualizační sámošku. Pokud se neshodneme na jedné, tak max 2-3 barvách cifrů, ve kterých se limitka udrží, kdo bude chtít něco jinýho, tak si to může vyřešit separátně... mimo LE

 

Cifr s jelenem si osadí asi ten kdo bude chtít, max klidně napište zájem (pořád se jedná o nodate) a zjistím cenu.

 

Tuhle fotku jsem si půjčil ve vlákně renovací. Díky korekci bílé vypadá skoro jako bronze, pokud by se někdo hecl a uměl to upravit, mezitím to zkusím sám :)

post-26116-0-92657800-1483137322_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, já jsem nechtěl, aby to vyznělo, že chci nějak nabourávat ducha připravované limitky. Já sám mám představu opatření bronzového pouzdra s armovaným sklem a v návaznosti na to pochopitelně dýnka (klidně klasika v nerezu) korunky, ruček a lunety... Strojek mám, (myslivecký) číselník taky. Klidně půjdu mimo limitku. Bronzového myslivce už chci dlouho. Každopádně jsem rád, že se něco rýsuje a děkuji těm, kteří se v tom angažují!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, to si ani nemyslím. Však se pak rozhodneš, co ti bude bližší. Stejně se pak budou muset řešit strojky a po minulých zkušenostech je i toto vhodný udělat hromadně. Zvlášť když bude potřeba tam vykuchat datumovou nádstavbu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Lamiczka - kalibr 68.4, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
2) Straspol (12) -kal.dle dohody, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová lun
3) Jörg8x - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, bronzová luneta (alt. plastová taky může být)
4) Marcus (18) - kalibr dle dohody, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
5) m.n. - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, plastová luneta (alt. bronzová taky může být)
6) Jimmy123 - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, plastová luneta (alt. bronzová taky může být)

7) malda - cal. 68.4, cifr je mi jedno - mám NOS myslivce, DLC dýnko, plastová luneta, pro mě ideálně v zelené...

8) James24 - cal. 68.3 (dle dohody), cifr černý (tmavě zelený), DLC dýnko, plastová luneta

9) Petr72 - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, bronzová luneta (alt. plastová)

10) Rick 71 - kalibr dle většiny, vínový cifr, DLC dýnko, bronzová luneta

11) AndyAaron (posl. č. limitky) - kalibr dle dohody, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta

12) Kristian.nov - kal. 68.3, černý cifr, dýnko plné nebo průhled, plast. luneta (ale klidně i ten bronz)

13)Miroslavek- kalibr 68.4, černý a vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
16) sibir - kalibr dle většiny, černý cifr, DLC dýnko, plastová luneta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Lamiczka - kalibr 68.4, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
2) Straspol (12) -kal.dle dohody, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová lun
3) Jörg8x - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, bronzová luneta (alt. plastová taky může být)
4) Marcus (18) - kalibr dle dohody, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
5) m.n. - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, plastová luneta (alt. bronzová taky může být)
6) Jimmy123 - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, plastová luneta (alt. bronzová taky může být)

7) malda - cal. 68.4, cifr je mi jedno - mám NOS myslivce, DLC dýnko, plastová luneta, pro mě ideálně v zelené...

8) James24 - cal. 68.3 (dle dohody), cifr černý (tmavě zelený), DLC dýnko, plastová luneta

9) Petr72 - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, bronzová luneta (alt. plastová)

10) Rick 71 - kalibr dle většiny, vínový cifr, DLC dýnko, bronzová luneta

11) AndyAaron (posl. č. limitky) - kalibr dle dohody, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta

12) Kristian.nov - kal. 68.3, černý cifr, dýnko plné nebo průhled, plast. luneta (ale klidně i ten bronz)

13)Miroslavek- kalibr 68.4, černý a vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
14) Honza.manta - červený nebo černý cifr, kalibr 68.něco, DLC dýnko, plastová luneta
15)
16) sibir - kalibr dle většiny, černý cifr, DLC dýnko, plastová luneta
 
 
 

 

Za mě vede černý ciferník. Když se budou hodinky i nosit, dojde k vytvoření patiny na bronzu - takže do zelena (?). A to mi k červené pasuje míň, než k černé.

 

Já bych spíš řekl, že to černá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Lamiczka - kalibr 68.4, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
2) Straspol (12) -kal.dle dohody, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová lun
3) Jörg8x - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, bronzová luneta (alt. plastová taky může být)
4) Marcus (18) - kalibr dle dohody, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
5) m.n. - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, plastová luneta (alt. bronzová taky může být)
6) Jimmy123 - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, plastová luneta (alt. bronzová taky může být)
7) malda - cal. 68.4, cifr je mi jedno - mám NOS myslivce, DLC dýnko, plastová luneta, pro mě ideálně v zelené...
8) James24 - cal. 68.3 (dle dohody), cifr černý (tmavě zelený), DLC dýnko, plastová luneta
9) Petr72 - kalibr dle většiny, vínový cifr (alt. černý taky může být), DLC dýnko, bronzová luneta (alt. plastová)
10) Rick 71 - kalibr dle většiny, vínový cifr, DLC dýnko, bronzová luneta
11) AndyAaron (posl. č. limitky) - kalibr dle dohody, černý nebo vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
12) Kristian.nov - kal. 68.3, černý cifr, dýnko plné nebo průhled, plast. luneta (ale klidně i ten bronz)
13)Miroslavek- kalibr 68.4, černý a vínový cifr, plné DLC dýnko, plastová luneta
14) Honza.manta - červený nebo černý cifr, kalibr 68.něco, DLC dýnko, plastová luneta
15) sibir - kalibr dle většiny, černý cifr, DLC dýnko, plastová luneta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že Elton vizualizace udělá, jen to bude asi chvíli trvat, tak jsem zatím nějaký barvičky zkusil napatlat sám...berte to ale jen jako nástřel ;)

zelené supr :) červená by měla být trochu tmavší a méně červená, ale pro představu to je výborný :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...