Přejít na obsah

Cabot Watch Company - CWC G10


martinbor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 224
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
Nevím jestli kopie(asi ne),ale rozhodně jsou poválečné(to se dá lehce poznat podle korunky-vládne královna).Pro mě mají ale úplně jinou hodnotu,jelikož by měly býti po Karlu Šedovi(náš válečný pilot z WWII)

Jo promiň, já to špatně formuloval, myslel jsem z WWII. Ale odpověděl jsi mi, díky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj.Krásný kousky,hodinky i "křídla.Jsem taky postiženej modrou RAF nemocí.Kdysi jsem v reenactingu s RAF začínal.Snes mám,mimo jiné,uniformu skotského pluku na druhou válku.

A na ruce také "cabotky".Akorát s kódem W10,tedy pro pěchotu.A pořizoval jsem je u jediného autorizovaného prodejce,firmy Silvermans v Londýně.Chtěl jsem mít jistotu,že dostanu originály a ne nějakej fejk :D

 

post-28644-0-58549300-1364848992_thumb.jpg

post-28644-0-86540500-1364849001_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ty jsou parádní.Pěkně s Tritiem.Ale ty potápěčský stojejí raketu i u Silvermans úplně nový 

 

http://www.silvermans.co.uk/ProductDetails/tabid/89/Department/Military/Category/WATCHES/ItemDescription/CWC+RN+DIVERS+ISSUE+WATCH/ItemId/2350/Default.aspx

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla vždycky nevýhoda CWC,tritium bylo jenom natřený,žádný ampule.Ale podle vyjádření mnohých jim to,že firma přešla na SuperLumi jenom prospělo.Ikdyž mám pocit,že u potápek se pořád toho tritia drží.Jinak někdy po roce 2006 s ním skončili(přesný rok se mi nepodařilo dohledat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...