Přejít na obsah

Dusak - OMEGA/terminy


Doporučené příspěvky

Tak jsem odnesl sve dost dobite SMP 300 k Dusakovi, protoze prestala sroubovat korunka. Trochu me zarazil termin opravy - pry cca 4 mesice a pak znacny tlak na velky servis, ktery stoji "neco kolem 14 000". Cetl jsem zde na foru cenu kolem 11 000, mate nekdo aktualni zkusenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

14 je opravdu normál, tedy za generálku u AD, za to dostaneš, odservisované hodinky po GO, budou přeleštěné a bude na ně záruka 24 měsíců. Je to klasika. Není to tak hrozný, další 5+ let máš klid. Jsou to Omegy, není to Seiko :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys trochu hledal, tak bys to tu info nasel... pred 3 metry Hanak v Brne za cal 1120  (SMP 300) kompletka 12400CZK, termin dva metry. Tlak neni, maji jen proste degustacni menu o 3 polozkach: pretesneni, pretesneni a prelesteni, kompletni servis. Vic toho nemuzou nabidnout, procedury a ceny maji nadiktovane z Bienne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Jsou to Omegy, není to Seiko :) .

Za generálku Seika jsem v 2015 platil 12000 

Ale zažil jsem i dobu kdy mě generálka za bondovky u Dušáka stála 5800K 

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za generálku Seika jsem v 2015 platil 12000 

Ale zažil jsem i dobu kdy mě generálka za bondovky u Dušáka stála 5800K 

Aha, to jsi mě překvapil. Já jsem měl sice na mysli takové běžné modely, jako jsou SKX a podobně, kde se v pohodě vejdeš do 4.000,-Kč za komplet, ale asi máš na mysli GS a jiné podobné nebo vyloženě GO v Koscomu, jinak si tu cenu nedokážu vysvětlit.

 

Jinak například u Breitlingu, když se strhne nebo rozbije závit, tak je potřeba měnit celé pouzdro, což je šílenost. Například má zkušenost s Navitimer a SOH. Děsné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak se vůbec stane, že přestane šroubovat korunka ??? To se jako strhne ten závit ??? 

Ano, ale u Omegy je to jen o vymene te vodici trubky ktera je nalisovana v pouzdre a korunky. Me se to osobne nestalo nikdy a to mam dvoje Seamastery 10 let. Chce to nepretahovat ty korunky. To meneni celeho pouzdra u B me prijde  taky jako silenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale u Omegy je to jen o vymene te vodici trubky ktera je nalisovana v pouzdre a korunky. Me se to osobne nestalo nikdy a to mam dvoje Seamastery 10 let. Chce to nepretahovat ty korunky. To meneni celeho pouzdra u B me prijde  taky jako silenost :)

 

Nepřetahovat znamená co ? Když je to nadoraz tak to přece dál nejde nebo se mýlím ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mych SMP nejde "jemně zatlačit" pruží to opravdu fest a chce to celkem sílu. Myslím že já jsem tomu nic neprovedl, ale už když jsem je kupoval tak korunka se nechytala zrovna hladce. Dnes volali a ukecali me na celkovy servis za cca 14600,- pry je stroj suchy. Trochu me ale prekvapilo ze pak chteli "reverz" na vadu na cifru o ktere vim a ze dokud to neotevrou tak nemohou garantovat jestli to pujde vratit do tohoto stavu. To celkem chapu, neni mi ale jasne jak tedy prisli na to ze je stroj suchy :-)....ten tlak na celkovou GO je obchodnicky krecovity a divim se ze to maji za potrebi. Uvidime jak to za 4 mesice dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to jsi mě překvapil. Já jsem měl sice na mysli takové běžné modely, jako jsou SKX a podobně, kde se v pohodě vejdeš do 4.000,-Kč za komplet, ale asi máš na mysli GS a jiné podobné nebo vyloženě GO v Koscomu, jinak si tu cenu nedokážu vysvětlit.

 

Žádné GS :)

Pouze Prospex ,generálka SBDX011 v Japonsku s odpovídající tlakovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mych SMP nejde "jemně zatlačit" pruží to opravdu fest a chce to celkem sílu. Myslím že já jsem tomu nic neprovedl, ale už když jsem je kupoval tak korunka se nechytala zrovna hladce. Dnes volali a ukecali me na celkovy servis za cca 14600,- pry je stroj suchy. Trochu me ale prekvapilo ze pak chteli "reverz" na vadu na cifru o ktere vim a ze dokud to neotevrou tak nemohou garantovat jestli to pujde vratit do tohoto stavu. To celkem chapu, neni mi ale jasne jak tedy prisli na to ze je stroj suchy :-)....ten tlak na celkovou GO je obchodnicky krecovity a divim se ze to maji za potrebi. Uvidime jak to za 4 mesice dopadne.

Mě dělali GMT, které jsou údajně komplikovanější a na servis dražší než klasika Seamaster před rokem, no a vyšlo to o pár tisícovek levněji, no jo ale před rokem :-( Pěkně nám ty ceny rostou...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81605-omega-seamaster-gmt-přeleštit/?hl=%20omega%20%20gmt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...