Přejít na obsah

BERING


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Jedny nikdy nenošené mám doma. Dost se mi líbí, ale zrovna nosím Amphibie, Seika a na cestě mám Wardy, tak je nechávám v krabičce ;)

http://www.beringtime.com/index.php?id=21&L=10&ArticleId=14440-077

post-44633-0-31229300-1483536303_thumb.jpg

post-44633-0-71732900-1483536312_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to našel... Tak ty jsou ovšem parádní a ani bych to od Beringu nečekal. Jinak soláry není úplně nejlepší nápad nechávat v krabičce, tyto nevypadají, že by měly funkci PS...

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to našel... Tak ty jsou ovšem parádní a ani bych to od Beringu nečekal. Jinak soláry není úplně nejlepší nápad nechávat v krabičce, tyto nevypadají, že by měly funkci PS...

Co je funkce PS?

 

Jinak mají ještě zaaretovanou korunku nějakým plastovým dílkem a na krabičce nahoře je průhled.

 

Ale díky za radu

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je funkce PS?

 

Jinak mají ještě zaaretovanou korunku nějakým plastovým dílkem a na krabičce nahoře je průhled.

 

Ale díky za radu

PS Power Save. To se pak hodinky vypnou a zastaví, když nejsou vystaveny světlu. Bez této funkce je lepší hodinky držet co nejvíce na světle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny nikdy nenošené mám doma. Dost se mi líbí, ale zrovna nosím Amphibie, Seika a na cestě mám Wardy, tak je nechávám v krabičce ;)

http://www.beringtime.com/index.php?id=21&L=10&ArticleId=14440-077

Nad těmahle jsem jednu dobu hodně uvažoval. Dost se mi líbí..  :king:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je v nich japonský quartz, což se dá předpokládat (když v bateriových je), tak by funkce PS být mohla. Ale je to pouze domněnka :)

Možné to je, ale nikde jsem se ve specifikaci nedočetl typ solar kalibru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

čumim na ně jak puk a hledám pro sebe sama důvody proč koupit nešvýcarský neněmecký nebo nejaponský nemechanický hodinky, který mi fakt alespoň na fotkách a videích až podezřele moc sedí :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čumim na ně jak puk a hledám pro sebe sama důvody proč koupit nešvýcarský neněmecký nebo nejaponský nemechanický hodinky, který mi fakt alespoň na fotkách a videích až podezřele moc sedí :))

Ale ony mají japonský solar kalibr, dánský design, nevím ovšem, zda se montují v Evropě (pravděpodobně asi ne) nebo na Dálném Východě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čumim na ně jak puk a hledám pro sebe sama důvody proč koupit nešvýcarský neněmecký nebo nejaponský nemechanický hodinky, který mi fakt alespoň na fotkách a videích až podezřele moc sedí :))

Já to mám stejně. Jen nad tím asi až tak nepřemýšlím. Prostě se mi líbí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Bering.

Teda nechci tady psát zbytečné blbosti, ale... Takhle si říkám, udělám si radost. Koupím si modré Seiko SNXS77K, super pětky, nebo možná nějaké 7002, použiju pouzdro, strojek, dokoupím cifr a ručky na 62MAS (aftermarket samo a s nadějí, že to do sebe zapadne), nechám to poskládat dohromady a budu se radovat z parádních hodinek. A pak nějakou náhodou narazím na BERING 11937-772. Blesk, úder v mysli nasledovaný "vložit do košíku", adresa, objednat... Končí to tím, že jsou baterky na cestě. Zítra by měly přijít. To jsem teda zvědav, co že jsem koupil. Těším se jak malé dítě... Úžasný minimalistický design. :notworthy:

post-39848-0-49036700-1536184676_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten severský design je povedený. Je to takový "moderní bauhaus" ( prosím nebijte mě).

O provedení moc nevíme, že? 

Ceny jsou příznivé,, některé modely vypadají hodně nositelně.

Provedení velmi slušné, strojky většinou Miyota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...