Přejít na obsah

2x definitivni - Klarka + hodinky


Doporučené příspěvky

Ahoj panove, rok 2016 byl na prirustky dost slaby, celkove na forum nebylo moc casu, myslim ze jsem tu v 2016 mozna ani zadny novy kousek neprezentoval, ale Novy rok je ve znameni prirustku a tak bych se rad pochlubil.

 

Jeden prirustek uz jsem tu pred par tydny lehce naznacil v jinem vlakne, ale sel zpatky do krabicky a nejvetsi smysl davaji az oba prirustky dohromady. 

 

Prestoze se tady vetsina vyhyba slovu definitivni jako cert krizi, myslim ze v tomto pripade tak muzu oba smele oznacit :)

 

Na Silvestra 31. prosince vecer se nam narodila holcicka Klarka a udelala nam velikou radost.

 

Narozeni tedy bylo potreba oslavit i nejakym darkem pro maminku a co za darek to bude nebylo nutne dlouho rozmyslet, vlastne jsem to takhle mel vymysleno uz par roku. Jen kdyz se zacal blizit den D, bylo potreba rozhodit site a najit ty spravne hodinky.

 

Rolex Air King byly dlouhodobe na spicce zebricku, nekolik let zpatky Rolex odstranil napis Air King a vymenil rucky za vetsi, jinak ale hodinky vicemene pokracuji dal jako klasika Oyster Perpetual ve velikosti 34mm a model je siroce dostupny. Fungl nove hodinky ve foliich byla v tomto pripade podminka. Pro poradek jsem jeste nazivo okouknul damske Omegy Aqua Terra v quartzu + Constalation, neco od Tag Heuar a Breitling, ale nebylo to uplne ono. Chtelo to nadcasove hodinky, ktere vydrzi mamince desitky let, budou pripominat narozeni Klarky a jednou budou Klarky. S Rolex 114200 asi neslo slapnout vedle. 

 

Jeste musim nechat na dynko vyryt datum narozeni Klarky a tim myslim bude jejich definitivni status navzdy zpeceten :)

 

post-17375-0-53620100-1483838535_thumb.jpeg

 

post-17375-0-62701500-1483838599_thumb.jpg

 

 

Prejeme s Klarkou vsem chronomagum vsechno nejlepsi do noveho roku!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velka gratulacka ke Klarce, hodinky to paradne podtrhuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...