Přejít na obsah

Fotka

Hamilton Khaki Navy Sub Auto Chrono

auto chrono diver

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 Jupiter7

Jupiter7

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 338 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 8.leden.2017 - 18:04

Tohle si jeste mozna rozmyslim, ale coz.. v tuto chvili prodavam tyto velmi pekne chrono potapky s kalibrem H-31, coz je base ETA 7753 upravena Hamiltonem s rezervou 60 hodin.

Jedna se opravdu o celkem velke hodinky, i kdyz se to pres velikost pouzdra 43 mm nezda, ale jsou dost maskulinni diky sve vysce 16mm a zelvoidnimu pouzdru. Nicmene jsou pohodlne a fixni gumovy remen je kvalitni a dobre se nosi. Duvod prodeje je proste nutnost neco pustit, jelikoz neco dalsiho je zase na ceste..  Hodinky jsem mel na sobe asi trikrat, libi se mi cifry a detaily na dialu. Vse je hezky vyvazene a vypada industrialne a moderne. Proste strojovna. Jedine co bych mozna trosku vytkl, je zvlastni prepinani datumu pomoci tlacitka na leve strane pouzdra a je potreba to prepinat v kombinaci s vytazenou/zatazenou korunkou. Jeste jsem uplne neprisel na to, jak to udelat na prvni pokus a vzdy s tim trosku zapasim, ale nakonec se to povede :-).

Hodinky jsou kupovane koncem Listopadu na Ashfordu, vcetne cla to vyslo na nejakych 20.

U nas se prodavaji za 35+. Moje cena 19.000,- 

Jedna se v podstate o nove hodinky a kolem cla je nejaka ta prace, kterou s tim clovek ma..

Přiložený soubor  DSC_0038.JPG   44,9K   75 Počet stažení  Přiložený soubor  DSC_0044.JPG   40,99K   84 Počet stažení

Přiložený soubor  DSC_0048.JPG   48,33K   99 Počet stažení  Přiložený soubor  DSC_0045.JPG   47,65K   84 Počet stažení

Přiložený soubor  DSC_0051.JPG   43,17K   74 Počet stažení  Přiložený soubor  DSC_0053.JPG   38,31K   64 Počet stažení

#2 Jupiter7

Jupiter7

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 338 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 9.leden.2017 - 08:17

Vyřízeno. Vážený zajemce poslal peníze & hodinky zítra odesílám.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:auto, chrono, diver