Přejít na obsah

Omega Speedmaster - Speedy Tuesday LE


LovecK

Doporučené příspěvky

Za normálních světelných podmínek je čitelnost bez problémů, na sluníčku to bude asi o něco horší, ale co, když je miluješ :D

Souhlasím, hodinky jsou to fantastické, tak ať pěkně slouží :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 450
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Podle mě není ta kůže špatná. Pokud má evokovat vintážní vzhled, pak se jim to povedlo. Pro mě to ale moc není. Nato jsem nezkoušel, ale obecně nejsem velký fanda hadrů a že jich mám plnou krabici :-) Nejnověji mám hadr k ltd Bondovkám Commander, ale okamžitě šel dolů a byl nahrazen přiloženým buzna tahem. Teď je to teprve to pravé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kuze se nepovedla, ale vubec, vypada to strasne lacine, naopak s 1171 maji famozni vintage look, NATO nevím, to moc nenosim...

Taky se mě moc ten hnědej řemen nezamlouvá, ale časem si něco nechám ušít u budou vypadat taky dobře i na kůži !

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me v noseni speedmasteru obecne brani absence vodotesnosti. To me stve i u Jlc. Pokud nemuzu s hodinkama koupat deti apod, tak me to zasadne omezuje ve funkcnosti. Nechci resit jestli mam na ruce hodinky kdyz neco delam..

Myslím že děti by jsi s nimi vykoupal v pohodě :-) Ze zkušeností lidí zjistíš že s nimi po dlouhá léta plavou, a nikdo je ještě neutopil...také jsem po tom pátral :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provokacia myslena na nas- zatranenych, ktorym sa neuslo.. Moc moc zavidim Snoopyho, samozrejme v dobrom..

Taky to tak beru, a navíc se vyplatilo Snoopyho vytáhnout na vejlet, protože si vysloužil dvě cestovní pouzdra, aby přežil cestu zpět bez následků.

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky bez sroubovaci korunky proste do vody neponorim.. na to nemam odvahu..

Já to tak měl dříve a poté co jsem utopil při plavání 300m potápěčské TH aquaracery (bez šroubovací korunky), při potápění 200m potápěčské Seiko (šroubovací korunka), a ba naopak např. Tissot 100m bez šroubovací korunky s naklapávacím dýnkem mám 13 let, plavání, sauna, pár potopení do 15m a bez problémů, tak uvažuji jinak. Baterku si měním sám podotýkám. Takže dnes už mám na potápěčské hodinky také trošku jiný názor a pokud se jen trošku o svoje miláčky bojíš, tak bych tam asi nebral žádné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tak měl dříve a poté co jsem utopil při plavání 300m potápěčské TH aquaracery (bez šroubovací korunky), při potápění 200m potápěčské Seiko (šroubovací korunka), a ba naopak např. Tissot 100m bez šroubovací korunky s naklapávacím dýnkem mám 13 let, plavání, sauna, pár potopení do 15m a bez problémů, tak uvažuji jinak. Baterku si měním sám podotýkám. Takže dnes už mám na potápěčské hodinky také trošku jiný názor a pokud se jen trošku o svoje miláčky bojíš, tak bych tam asi nebral žádné :-)

O sroubovaci rolady, omegy, iwc se nebojim a nosim bez omezovani se :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...