Přejít na obsah

Omega Speedmaster - Speedy Tuesday LE


LovecK

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 450
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak zatim se ozvali 2 kluci z Moravy skrze SZ a Vojta, ktery chce svoji rezervaci pustit.. Jeste nekdo dalsi se chysta na nakup teto limitky??? V pondeli budu kontaktovat AD v CR, tak by bylo fajn do zacatku tydne vedet nas celkovy pocet (respektive tech, kteri by se chteli pripojit k nejakemu spolecnemu nakupu a neresit to solo) 

 

 

1f66d70bb70d7d008155548d80bde758588ff1f1

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At to nepisu kazdemu zvlast, tak to rovnou uvedu sem do vlakna.. Co se tyce koupe hodinek u AD v CR (nebyla mezi vydejnimi misty), tak samozrejme hodinky lze poslat na ceskou prodejnu, nicmene cena je v tuto chvili neznama, navic se k ni dopocitaji veskere poplatky vcetne posty a pojisteni, k tomu prodavajici z "prodeje" nema nic na prilepsenou, takze nejaka slevicka asi neprichazi v uvahu, i kdyby prijel autobus :(

Vypada to, ze prodejna bude jen takova lepsi posta, kde bude cekat balicek na dobirku.. Treba jeste do leta dojde k nejake zmene, uvidime  :huh:  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Ahoj kluci, uz se vam nekdo ozval od Omegy? Mne jen doslo par mailu s obrazky, co posilal DabelM, ale ze by mi nekdo poslal info kdy, kde, napsal primo prodejce.. NIC a je kveten. Nejaky divny..  :eek:

 

Jinak ten kurz koruny vypada pekne na pikachu, to se CNB povedlo.. Spickova loupez za bileho dne.. Az investorum dojde trpelivost a pusti ten cca bilion, tak bude euro za 30kc..

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se ozvali akorát s tím, kde chci hodinky vyzvednout. Zvolena Vídeň dle domluvy s členem, kterému jsem rezervaci přepustil. A potom už jen pozvánka na nějaký event od Omegy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku jim trvá, než ti na dotaz odpoví...

 

Já měnil dodávací butik a výzvu k vyzvednutí bych čekal na konci června. Před tím bych očekával několik e-mailů s avízovanými aktualitami z výroby atp.

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...