Přejít na obsah

Omega 2531.80 nebo 212.30.41.20.01.003


Doporučené příspěvky

ahoj,

mam hlavobol, nemuzu se rozhodnout.

vlastnim Omega Seamaster 2531.80, jsem plne nadsen, ale hrozne me lakaji SMP 212.30.41.20.01.003, chci mit (zatim) jenom jedny, dvoje neunosim. A mam moznost je ted poridit.

Pro ktere byste se rozhodli a proc? Cena nehraje roli.

 

Diky moc za prispevky, mam jeste par dni casu

 

 

 

moje 2531.80

0ff9223caa7b99867c1ffe58e408d5a6.jpg

 

mozna moje 212.30.41.20.01.003, ilustracni foto

k3380_4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jakozto vlastnik starsi verze Ti doporucim prekvapive starsi verzi... ;) Vlnky byly a jsou super, stejne tak ta modra barva. Ty nove se mi uz proste nelibi. I to byl mimochodem pro me impulz ke koupi, pac jsem vedel, ze era designu s vlnkama konci. Dokonce se tehdy spekulovalo nad tim, ze skonci rada v chronu jak takova a budou do budocna v teto verzi jen PO. Radeji investuj do jineho modelu.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Měl jsem na ruce oboje a na mě osobně působily malinko líp nové keramiky. Píšu teda o černé variantě keramických SMP, modrá se mi nelíbila.

Je pravda, že vlnovaté modré SMP jsou nádherné a velká klasika, budou víc a víc vyhledávané a jejich cena poroste. Ale subjektivně mi byly keramiky celkově sympatičtější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me je nevyhoda keramik jejich tloustka, mel jsem je na ruce 3x a prislo mi ze jsou tlustsi nez vlnkovaty. Navic pro me keramiky uz nejsou bondovky - jsou to podobne vypadajici hodinky od stejny firmy, ale jsou takovy az moc vyvoneny.. bondovky i na buzna tahu pro me uz 11x byly ty spravny tooly a tak na me vzdycky i pusobily. A kdyz uz tak modre. Nejlepe na me pusobily novejsi model vlnkovatych bondovek v modre s cervenym napisem Seamaster, ale to uz je jenom detail ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty s cervenym napisem Seamaster se mi taky hodne libi. a potom jeste chrona 2599.80, jenomze ja odjakziva touzil po cernych a nemuzu se toho zbavit, mozna neni nad vlastni zkusenost, budu to (pokud se tedy rozhodnu, ze je zkusim) muset zkoulet tak, ze si proste ty, co mam, necham. Ale vzdy jsem kupoval hodinky s tim, ze si je chci nechat, toto je uz asi dalsi level chronomagorismu? :-)

 

41271-d0764f3e9285d65ffa0f05fb02999a8c.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrona jsou taky tlusty :D

 

Jinak ja na to sel vylucovaci metodou - modry quartz stary, modry automat stary, modry quartz s cervenym napisem, modry automat s cervenym napisem, cerny quartz (ty se delaly jen s cervenym napisem). Keramiky jsou tlusty, chrona jsou tlusty (pro me), ale jeste zbyvaji cerny nebo electric blue s hranatymi indexy a nebo mid size, nebo olympijsky, nebo Jacques Mayol (nebo kdo to byl) limitky, nebo jachtarsky.. je toho moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Spajdy.

Mám asi čtrnácté Omegy Bondovky a to  modré vlnky s červeným nápisem Seamaster  a jiné si kupovat nechci a nebudu proto že to nejsou Bondovky

Chrona jsou taky tlusty :D

Jinak ja na to sel vylucovaci metodou - modry quartz stary, modry automat stary, modry quartz s cervenym napisem, modry automat s cervenym napisem, cerny quartz (ty se delaly jen s cervenym napisem). Keramiky jsou tlusty, chrona jsou tlusty (pro me), ale jeste zbyvaji cerny nebo electric blue s hranatymi indexy a nebo mid size, nebo olympijsky, nebo Jacques Mayol (nebo kdo to byl) limitky, nebo jachtarsky.. je toho moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky panove, mam pocit, ze jste dali memu hodinkovemu zivotu novy cil, jsou to jeste Bondovky, ci ne? Viz. nize. Bohuzel vlnkate cerne se v automatu nejspis fakt nevyrabeli (alespon jsem nenasel), ale urcite tyto maji to, co mi trosku na tech mejch chybi, a to vystouple logo a indexy.

 

Vyska me nejak extra netrapit nebude, jsem zvyklej na vselico, ale musim priznat, ze s kalibrem 1120 jsou uzasne nositelne, zvykl jsem si velmi rychle. 

 

Omega Seamaster 300 M Chronometer 2220.80.00

 

2220_80_00%203.jpg

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke svým modrým vlnkám jsem si koupil černé keramiky. Když jsem po půl roce zjistil, že oboje neunosím, pustil jsem dál keramiku a vlnky nechal doma. Verze s vlnkama má pro mě jako hodinky větší kouzlo, keramické jsou spíš jako šperk.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky panove, mam pocit, ze jste dali memu hodinkovemu zivotu novy cil, jsou to jeste Bondovky, ci ne? Viz. nize. Bohuzel vlnkate cerne se v automatu nejspis fakt nevyrabeli (alespon jsem nenasel), ale urcite tyto maji to, co mi trosku na tech mejch chybi, a to vystouple logo a indexy.

 

Vyska me nejak extra netrapit nebude, jsem zvyklej na vselico, ale musim priznat, ze s kalibrem 1120 jsou uzasne nositelne, zvykl jsem si velmi rychle. 

 

Omega Seamaster 300 M Chronometer 2220.80.00

 

Bondovky to ještě jsou, nosil je Craig v Casinu. Jsou možná trošku hezčí díky plastickému cifru, ale servis strojovny s coaxem je dražší. A v  černé jsou taky

 

67465-c9b409b803850741cb25f6bc42606561.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky diky, jsou to nejspis 212.30.41.20.01.002, pridavam na seznam k 2220.80 :-)

 

Bondovky to ještě jsou, nosil je Craig v Casinu. Jsou možná trošku hezčí díky plastickému cifru, ale servis strojovny s coaxem je dražší. A v  černé jsou taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj vyhodou "cerveneho napisu" je prave plasticke logo + indexy a hezci dynko. Nebudes to mit jednoduchy, tech moznosti je spousta, jen posledni doporuceni za me - ty cerny s vlnkama a cervenym napisem mi jako bondovky taky neprisly, proste k nim ta modra pro me patri a je nezbytna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hlasuju pro keramiky. Kdyz tedy neresis nakej pribeh s Bondem. Nekdo zase rekne ze pravy bondovky jsou suby nebo dokonce expy;) Keramiky se tu toci za absurdni penize a pritom to jsou Omegy s coaxem, tahem, keramikou...Vlnek v akceptovatelnym stavu je navic jak safranu. Na keramiky vzpominam jako na hodinky z nejpreciznejsim cifrem-v kombinaci s AR je to fakt podivana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave, keramiky jsou takove noblesnejsi, blystivejsi, pusobi vazneji a pocitove o level vejs jak vyzazi, tak i jakoby cenovkou (mluvim porad o 212.30.41.20.01.003). A porad jsou to Omegy "bondovky". Lec musim priznat, ze v ruce jsem je jeste nedrzel, cas zajit do kramu.

 

Se do toho zacinam pekne zamotavat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...