Přejít na obsah

Oris The Cha-Lam Special Edition


McStinger

Doporučené příspěvky

Máte to tu nejaké zdochnuté, priatelia Orisov. Jedna thajská limitka, také orisácke Zimbe :).

 

Oris The Cha-Lam Special Edition, 300ks. Oficiálna cena cca 2100,- EUR v prepočte.
Ešte vysvetlenie podivného názvu, Cha-Lam je po thajsky žralok.

 

Hodinky vo videu predvádza žena, to len aby som predišiel pokusom verbovať dotyčnú osobu do KMH :D

 

 

post-957-0-92022400-1484427623_thumb.jpg post-957-0-00823300-1484427625_thumb.jpg post-957-0-79607400-1484427625_thumb.jpg post-957-0-36002700-1484427626_thumb.jpg post-957-0-00482900-1484427627_thumb.jpg post-957-0-42614600-1484427627_thumb.jpg


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacinam byt pomerne rozpacity z politiky nekolika limitek rocne, kterou poslednich par let razi Oris.

 

podarilo se jim vytvorit unikatni skvele vypadajici tvar pouzdra (s laskou vzpominam na svoje prvni 'seriozni' hodinky - der meistertaucher), ale tyto limitky to pro me ponekud devalvuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sa to tu mozno uz i riesilo, ale preco vlastne tie hodinarske firmy robia limitky prave pre thajcov? Kupnu silu by som netipoval...ci? Ze su to taky blazni do hodiniek, ze sa po tych hodinkach zaprasi, a kazdy druhy thajec ma doma 30 potapiek v trezore? :)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacinam byt pomerne rozpacity z politiky nekolika limitek rocne, kterou poslednich par let razi Oris.

 

podarilo se jim vytvorit unikatni skvele vypadajici tvar pouzdra (s laskou vzpominam na svoje prvni 'seriozni' hodinky - der meistertaucher), ale tyto limitky to pro me ponekud devalvuji...

 

ne vsechny limitky jsou spatne. Takovy Monk (udajne s inhousem) neni vubec spatny....

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81346-oris-monk/?hl=monk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacinam byt pomerne rozpacity z politiky nekolika limitek rocne, kterou poslednich par let razi Oris.

 

podarilo se jim vytvorit unikatni skvele vypadajici tvar pouzdra (s laskou vzpominam na svoje prvni 'seriozni' hodinky - der meistertaucher), ale tyto limitky to pro me ponekud devalvuji...

 

To s Tebou súhlasím, začali sa hrať na Fortis a prefarbujú jeden model, aj keď celkom vydarenými farbami.

 

 

F.B.: kúpna sila v Thajsku? Máš predstavu, že sa celá dedina raz ročne vyzbiera náčelníkovi na hodinky, alebo ako?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne vsechny limitky jsou spatne. Takovy Monk (udajne s inhousem) neni vubec spatny....

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81346-oris-monk/?hl=monk

 

mel jsem na mysli specificky ty limitky na zaklade tech jejich divers modelu... o tom, ze umi spoustu dobrych modelu i v limitkach, zadna... 

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze ta kupni sila tam je.

 

Bangkok je imho solidni hodinkovej hub pro celej region, je tam solidni hodinkarska komunita (paneristi tam maj meetingy, atd.) takze to celkem chapu

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej hej, ale...stale mi nedochadza, cim to je...ze pre nich vsetci robia limitky :)

 

F.

 

S Thajčanmi je to ťažké. Ideš tam, začneš využívať miestne výhody. Napchávať sa dobrým jedlom, cestovať, navštevovať pláže, obdivuješ miestne ženy... Skrátka si Thajčanov obľúbiš. Až sa zrazu prichytíš, že pre nich robíš limitky :D

 

V krajine funguje obrovská hodinková komunita, nielen v Bangkoku. Ja by som si tipol, že veľkú zásluhu má aj thajský distribútor. Ak ale naozaj chceš vedieť, skúsim zistiť a spýtam sa rovno na ich domácom fóre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Thajčanmi je to ťažké. Ideš tam, začneš využívať miestne výhody. Napchávať sa dobrým jedlom, cestovať, navštevovať pláže, obdivuješ miestne ženy... Skrátka si Thajčanov obľúbiš. Až sa zrazu prichytíš, že pre nich robíš limitky :D

 

V krajine funguje obrovská hodinková komunita, nielen v Bangkoku. Ja by som si tipol, že veľkú zásluhu má aj thajský distribútor. Ak ale naozaj chceš vedieť, skúsim zistiť a spýtam sa rovno na ich domácom fóre.

No to budes skvely, ak sa spytas .-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to budes skvely, ak sa spytas .-)

 

F.

 

Pýtal som sa, ale tiež vedia veľký prd. Podobne múdre názory, ako padli tu. Že ich je veľa a všetci sú fanúšikmi a tak.

 

Je toho už moc na jedno brdo a k tomu ta červená se mi tam vyloženě nelíbí.

 

Paradoxne, sú iné než ostatné Aquisy. Neviem, či si to niekto uvedomil, ale majú urezané indexy a červená je na sklíčku. Možno kvôli urezaným indexom pôsobia prázdnejším dojmom, než klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pýtal som sa, ale tiež vedia veľký prd. Podobne múdre názory, ako padli tu. Že ich je veľa a všetci sú fanúšikmi a tak.

 

 

 

Paradoxne, sú iné než ostatné Aquisy. Neviem, či si to niekto uvedomil, ale majú urezané indexy a červená je na sklíčku. Možno kvôli urezaným indexom pôsobia prázdnejším dojmom, než klasika.

To u Aquisů není žádná novinka. Jak na mlejnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...