Přejít na obsah

SIHH 2017- JLC Master Control Date


Kid_A

Doporučené příspěvky

Pouzdro vypadá jako klasický z řady Master, vzadu vyměnili rotor za ten z nových Geophysic, ale ten cifr a ručky to teda totálně shazují. Ten design je fakt nudnej. Navíc se bojím, že budou i nepřehledné, aspoň pro moje vetchozraký oči - jak je třeba se soustředit, na co vlastně zaostřuju, tak to není pro mne. - Přitom udělat hrásný hodinky inspirované něčím ze staleté historie JLC, to oni umí.

Někde jsem četl, že se tyhlety troje budou vyrábět jen rok a půl, než vypustí zcela inovovanou řadu Master. - No maj v JLC tohle zapotřebí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro vypadá jako klasický z řady Master, vzadu vyměnili rotor za ten z nových Geophysic, ale ten cifr a ručky to teda totálně shazují. Ten design je fakt nudnej. Navíc se bojím, že budou i nepřehledné, aspoň pro moje vetchozraký oči - jak je třeba se soustředit, na co vlastně zaostřuju, tak to není pro mne. - Přitom udělat hrásný hodinky inspirované něčím ze staleté historie JLC, to oni umí.

Někde jsem četl, že se tyhlety troje budou vyrábět jen rok a půl, než vypustí zcela inovovanou řadu Master. - No maj v JLC tohle zapotřebí?

...by to casem mohl byt zajimavej sbetatelskej kus ne? Ackoli s tou cenou jich vystrelej mraky...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půjdu s davem- taky mi přijdou neslaný nemastný a cenovka to nezachrání (na stranu druhou přiznávám, že asi nejsem cílovej zákazník tohoto typu hodinek)...co se mi třeba fakt nelíbí je ten vnitřní bílej kruh u nechronoverzí, ručková část cifru je pak zbytečně utopená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...