Přejít na obsah

Royal Oak Perpetual Calendar Black Ceram


Kid_A

Doporučené příspěvky

Tuhle komplikaci miluju a v kombinaci s RO je to prostě paráda. Hodně by mě zajímalo, jak vypadá ta broušená keramika naživo, na fotkách vypadá skvěle. Sice by musel člověk dávat extra bacha, aby mu nespadly, zase by ale odpadl problém s poškrábanou lunetou, na kterou RO trošku trpí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle komplikaci miluju a v kombinaci s RO je to prostě paráda. Hodně by mě zajímalo, jak vypadá ta broušená keramika naživo, na fotkách vypadá skvěle. Sice by musel člověk dávat extra bacha, aby mu nespadly, zase by ale odpadl problém s poškrábanou lunetou, na kterou RO trošku trpí. 

 

To mě zajímalo. Chápu keramickou lunetu, ale pouzdro? Moc si to nedovedu představit. Když spadnou na zem, tak se rozletí na kusy jako cihla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice keramika, ale ne porcelanovej hrnicek. Uz jsem za kratkou dobu stihnul upustit celokeramicky Omegy na plovoucku a nic se nestalo - dalsi pokusy doufam nebudou :) Prvni 2-3 dny jsem byl opatrnejsi, ale ted je nosim jako kazdy hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tam asi tedy vteřinovka vůbec není. Teď ještě koukám, že na měsíčním subciferníku jsou dvě ručky. Možná jedna z nich je vteřinovka :-). Celkově je to docela zmatek  :death: .

Na ukazateli měsíců ta malá ručka indikuje přestupný rok, takže hodinky jsou opravdu bez vteřinovky. A zase takový zmatek v tom není.

Jinak parádní kousek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ukazateli měsíců ta malá ručka indikuje přestupný rok, takže hodinky jsou opravdu bez vteřinovky. A zase takový zmatek v tom není.

Jinak parádní kousek!

ale Mlho, již přes týden zde o tom mluvíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...