Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Kluci, sorry za offtopic, ale prebehol som cele vlakno & strasne slintam :D

Ale ak panboh da (resp. El Nano), tak sa coskoro pripojim! ;)

 

PS: jeden dotaz, ako je na tom Sinn 104 s cvakanim / volou lunety? SKX su celkom v pohode, Steinhart ocean one tiez ale napr. Oris diver's 65 / Aquis ma nemilo prekvapili. Na tych dvoch kuskoch, co som mal na ruke mala luneta volu kludne 1mm naspat po cvaknuti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, sorry za offtopic, ale prebehol som cele vlakno & strasne slintam :D

Ale ak panboh da (resp. El Nano), tak sa coskoro pripojim! ;)

 

PS: jeden dotaz, ako je na tom Sinn 104 s cvakanim / volou lunety? SKX su celkom v pohode, Steinhart ocean one tiez ale napr. Oris diver's 65 / Aquis ma nemilo prekvapili. Na tych dvoch kuskoch, co som mal na ruke mala luneta volu kludne 1mm naspat po cvaknuti..

 

Luneta je na 104 skvělá, drží a nemá "žádnou" vůli. Naprosto super. Mám doma i SKX a rozhodně je 104 lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luneta na 104 funguje perfektne a paci sa mi, ze je ako jedna z mala obojsmerne otocna. Ale ma trocha male "zuby" na uchopenie, s mokrymi alebo mastnymi rukami moze byt problem. Aktualne mam 4 hodinky s otocnou lunetou a hodnotim ich takto: 1. Sinn 104, 2. Straton Syncro, 3. Steinhart Ocean One a nakoniec Vostok Amphibia, ale ten rusky patent vlastne vobec necvaka, iba sa toci  :lol:

Ja zacinam pokukovat po 903kach, ale neviem ci aktualne tolko naskrabem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, tieto recenzie sú balzam na moje oci :) ale beztak som to nevydrzal & bol som ich nazivo kuknut u chlapcov v chronoshope. A mate pravdu, ta luneta beha fantasticky

 

Teraz uz iba vydrzat to nekonecno, kym dorazia...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...