Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

  • po 2 týdnech...

Hmmmm, tak Ty jsou hodne slusny. Peknej pohled.

 

Díky. Mají sice pár ťukanců a sklíčko také nese známky používání, ale to k chronografům tak nějak patří. Pod Sinn se tu objevují samé krásné kousky. Třeba ta damascénská ocel na 47. stránce je dechberoucí.

Přiznám se, že ačkoli na ulici okukuju hodinky kolemjdoucích běžně, u slečny jsem je zaregistroval až ex post z fotky. ;-)

 

Pěkný den a příjemný nadcházející víkend všem chronomilcům.

post-63714-0-90993300-1557488305_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Najprv som sa pustil do gumy, co som po 5 min vzdal. Tak ze budu na tahu. Tuto fazu som vzdal asi po 10 min.

Zhrabol som vsetky sucasti a isiel za pani hodinarkou :-) Jej to aj s postupnym skracovanim gumy trvalo asi 5 min.

 

Inak, ten silikon ma byt volnejsi, alebo skor na tesnejsie? Doteraz som taketo verzie mal len s trnovou sponou.

Aj by som este jeden dielik mozno ubral, ale co ked to uz bude vela? A naspät to uz neprilepim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jak Epstein, ale nasadit gumu je pohoda max do 30 vterin. Ale nainstalovat tah, to je absolutne nemozny :).

Tak to jsi šikovnej, bez ironie. V krámě: v klidu to si tam dám sám ... hele možná mi to tam dejte ... tak mi to ještě půjčte, taky to zkusim ... tak nic, zkus to znova, no ... hotovo ("..." = 5 min).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi šikovnej, bez ironie. V krámě: v klidu to si tam dám sám ... hele možná mi to tam dejte ... tak mi to ještě půjčte, taky to zkusim ... tak nic, zkus to znova, no ... hotovo ("..." = 5 min).

 

Takhle - poprvy mi to trvalo asi pul hodiny, nez jsem prisel na grif s vystezejkovacem, spravnym tlakem a smerem. Dneska uz to dam za chvilicku :). Nicmene zivit bych se tim nechtel :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...