Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mé oblíbené f91 našly nového majitele. Syn je bez jakéhokoliv kompromisu přijal za své a už je nechce dát z ruky.

 

Sranda je že na F91 jde daleko lépe odečíst čas než na 5600 - taky je mám a vím že čitelnost z boku je tragická.

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda je že na F91 jde daleko lépe odečíst čas než na 5600 - taky je mám a vím že čitelnost z boku je tragická.

S tím souhlasím. A ještě je jedna věc, která mě na nich štve, že hlasitost zvukové signalizace je na mě moc slabá. Ještě se nepodařilo, abych se probudil na budík z hodinek. Vždy to musím mít jištěné mobilem. No holt jsem asi tvrdý spáč. Jinak jsem si je hodně oblíbil a na ruce jsou poslední dobou pořád.

post-58408-0-71229700-1537282870_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta hlasitost souvisí i s WR - F91 má 3 bar, 56xx 20 bar.

Podľa mojich skúseností, tá hlasitosť súvisí či je to solárne napájanie, alebo baterka. Najväčšiu hlasitosť som spozoroval na DW 5750, 6600, 6300 a naopak najslabšiu práve na 5610, MTG 900DE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje oblíbené Casio MRW-200H-7E

nesmrtelný dříče. měl jsem dvoje MRW-200, oboje už léta spokojeně nosej příbuzní, nic lepšího nechtěj... a přitom hodinky za pětikilo.

 

 

 

..dnes dcerka dostala první hodinky, s výběrem jsem samozřejmě pomohl. co jinýho než casio, že jo. no a jedny z mála dívčích co casio nabízí - LRW-200..

já na ruce oblíbený AQ-S800 = úžasně praktický hodinky s výbornou lumi, že dokonce uvažuju o "stejných" v oceli - novém modelu AMW-S820D

post-5667-0-40644800-1539285085_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...