Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

krásný kousek :) já zde sleduji hodně témat a zrovna dnes jsem měl na ruce sé casio Digi-ana a tak jsme si vzpoměl že tu žádné takové téma není :)

Pravda, trochu potlučené, ale zase na to, co zažily, tak ještě paráda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nespletli jste si to s vláknem "Jak moc dojebané hodinky máte dnes na ruce?" :-)))))

Ale je vidět, že je nešetříte... :-)

Ale nespletli, já už jsem tu kdysi vysvětloval, čím vším ty MRP prošly, takže vypadají vlastně ještě výstavně. Ale je pravda, že to jsou mé nejotlučenější hodiny, to jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Děkuji, ale v reálu nejsou zas tak velké, jak vypadají. Ovšem každý si jich hned všimne,jsou fakt s vysokým ,, machrindexem" :-) jdou pěkně i do rukávu, ale tam je opravdu neschovávám :-) jen ať jdou pěkně vidět :-) a taky potřebují světlo, jsou to solární kousky. Frostie, prosím co znamená avatarové? Chrono slang se teprve učím :-) děkuji a přeji hezký večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, ale v reálu nejsou zas tak velké, jak vypadají. Ovšem každý si jich hned všimne,jsou fakt s vysokým ,, machrindexem" :-) jdou pěkně i do rukávu, ale tam je opravdu neschovávám :-) jen ať jdou pěkně vidět :-) a taky potřebují světlo, jsou to solární kousky. Frostie, prosím co znamená avatarové? Chrono slang se teprve učím :-) děkuji a přeji hezký večer.

To není moc chronoslovník, je to od slova avatar, profilový obrázek zde, v tomto případě. Já jsem tím psal, že mám na ruce také to, co mám na obrázku, MRW310H  :)

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...