Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ukáž čo chceš ponúknuť skôr ako to dáš do bazaru....

:sweatdrop: Ještě si nejsem úplně jistý, ale asi půjdou jedny staré Primky. Mám - měl jsem jedno volné místo, ale to je nachystáno pro jedny Seiko. Takže to nespíš budu řešit, až to bude aktuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela jistě... :)

Samozřejmě..  :cheers:

I když vůbec nevím kdy nebo kam je budu nosit. V podstatě baterky mám jen do práce (tam tohle brát určo nebudu - soustruh apod.) a jinak nosím jen automaty, případně staré Primky. Už teď mám zakousnutý zub pochybnosti, jestli mi to tady nebude jen ležet. Ale jsou moooc hezký.  :rolleyes:

Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsme jít kousek od domu a manuálně se podařilo. Teď ještě jestli to bude dělat i automaticky. Nastavené v menu by to mělo být správně. Jej nevím, nemám na dosplay napsáno nic jen Dst, ale u Rc indicatir se objevíi čárky signálu tak snad už Ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsme jít kousek od domu a manuálně se podařilo. Teď ještě jestli to bude dělat i automaticky. Nastavené v menu by to mělo být správně. Jej nevím, nemám na dosplay napsáno nic jen Dst, ale u Rc indicatir se objevíi čárky signálu tak snad už Ok?

To je právě ono, neměl jsi signál. Ale to, že se ti to podařilo venku automaticky neznamená, že to půjde i uvnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...