Přejít na obsah

Omega speedmaster- které vybrat?


taxidriver

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 235
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hoši, jako sorry :D ale prošlo mně rukama snad sto kusů hodinek a na žádných jsem neměl skrably safír :) mezi nimi byly nějaké moony, primky s plastem, a ty skrable byly všechny :)

Přesně tak, už jsem měl i Navitimery 01 a teď Moony, dostaly od futer nebo podobně a nikdy nic.. Vždyť ty safíry jsou i o 10 tis. dražší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se nehádám :) jen jsem psal že výměna hesalitu stojí prd, takže mně to úplně žíly netrhá. A chtěl jsem prostě "moony" se vším všudy. Kdyby mně to štvalo beru se safirem. Každý si vybere dle svého někdo rád autentičnost někdo čistý sklo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda viděl škrábnutejch safíů hromadu, rolby nevyjímaje, ale většinou teda béčka a jejich antireflex dostává na frak slušně...

 

U standardního nosiče se škrábanec najde i na safíru, u chronomagorů jsou to vyjímky, ty jsou na své poklady o dost ohleduplnější... Někdy až moc když se válí v trezoru a nevidí světlo světa... :D :D

Upraveno uživatelem tkol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda viděl škrábnutejch safíů hromadu, rolby nevyjímaje, ale většinou teda béčka a jejich antireflex dostává na frak slušně...

U standardního nosiče se škrábanec najde i na safíru, u chronomagorů jsou to vyjímky, ty jsou na své poklady o dost ohleduplnější... Někdy až moc když se válí v trezoru a nevidí světlo světa... :D :D

Blbost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem standardní nosič, odnosil jsem už pěkné kvanto hodinek se safírem, některé zažili opravdu extrémní zacházení jako mé čtrnáctileté Tissot nebo osmileté Omega Gmt, stejně staré TH a škrábnutejch nula. Antireflex je náchylnější, ale safír jako takový škrábnout je opravdu kumšt. V jednom máš pravdu, že jde všechno když se chce, ale nepiš že je to běžné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vy s těma hodinkama děláte za psí kusy :-) Shrneme to, že nic lepšího pro běžného uživatele zatím než safír není, v tom se shodneme :-) Já Vám snad ještě ani nedrbnul antireflex, co tak vzpomínám, ale samozřejmě jsem moc rád za to když na hodinkách vůbec vnější není, třeba jako na moonech nebo Rolexkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem před nedávnem jsem taky zvažoval, jestli už po nevím kolikáté koupit hesalitové nebo safírové. Nakonec jsem zvolil kompromis a po nějaké době hledání získal model s hesalitem nahoře a safírem dole a tritiem. Hodinky už sice téměř nesvítí, ale s trochou snahy lze i po tmě zjistit kolik je hodin. Jsou nádherné s těmi lehce nažloutlými indexy. Pochází z roku 1995 a světe div se, podle red dot na dýnku myslím, že snad nebyly nikdy otevřené, což je vzhledem k přesnosti do + 5s denně, obdivuhodné a svědčí o jejich kvalitě. Tak snad mi to tentokrát vydrží déle než jejich předchůdkyně :-)

0ae67eae8e08f6c4a7e8bc63014fc314.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim red-dotem opatrne, aspon dle info od AD se s nim dalo podvadet (sundat-nandat), nepomohla ani lupa. Prave proto nakonec Omega uz ustoupila pred cca 2 rokama od jeho aplikace.

 

Celkem před nedávnem jsem taky zvažoval, jestli už po nevím kolikáté koupit hesalitové nebo safírové. Nakonec jsem zvolil kompromis a po nějaké době hledání získal model s hesalitem nahoře a safírem dole a tritiem. Hodinky už sice téměř nesvítí, ale s trochou snahy lze i po tmě zjistit kolik je hodin. Jsou nádherné s těmi lehce nažloutlými indexy. Pochází z roku 1995 a světe div se, podle red dot na dýnku myslím, že snad nebyly nikdy otevřené, což je vzhledem k přesnosti do + 5s denně, obdivuhodné a svědčí o jejich kvalitě. Tak snad mi to tentokrát vydrží déle než jejich předchůdkyně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...