Přejít na obsah

Steinhart - vaše zkušenosti


Drummer

Doporučené příspěvky

Hele to fakt neni mozny, jak ty fotky barevne zkresluji...

pokud je to tve podani barev presnejsi, tak mas IMHO uplne jiny remen, nez sis objednal....

 

K te otazce, neni lepsi subjektivne ta cokolada?

Budu taky muset objednat delsi, tak at mam jasneji...

 

Diky moc, ze jsi zverejnil svoji zkusenost...je zasadni pro vsechny majitele :)

Subjektivně je čokoláda tak o 300% lepší. Když jsem otevřel krabici s novýma Steinama, tak jsem ji tam nečekal a hodinky mi vyrazily krásou dech. Ta kombinace je mnohem hezčí opravdu. (Uvažoval bych ještě o černé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Subjektivně je čokoláda tak o 300% lepší. Když jsem otevřel krabici s novýma Steinama, tak jsem ji tam nečekal a hodinky mi vyrazily krásou dech. Ta kombinace je mnohem hezčí opravdu. (Uvažoval bych ještě o černé)

 

Diky, fakt verim...puvodne jsem uvazoval o svetlejsim remenu, ale opravdu asi zustanu u cokolady....ty jsi je videl na zivo puvodne i na tom svetlejsim?

Cerna zni zajimave, byt puvodne jsem ji zavrhoval...s bilym prositim by to ale mohla byt pecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, fakt verim...puvodne jsem uvazoval o svetlejsim remenu, ale opravdu asi zustanu u cokolady....ty jsi je videl na zivo puvodne i na tom svetlejsim?

Cerna zni zajimave, byt puvodne jsem ji zavrhoval...s bilym prositim by to ale mohla byt pecka...

Viděl jsem je nažívo i s tím světlým, jak v oceli tak ty pozlacený (jsou tenčí, takže dělají na ruce takovou placku a když mi příšly moje ocelový, měl jsem radost i za to že jsou tlustý, protože průměr 47 a výška 10 je fakt málo u těch zlacených!) a je fakt že světlej řemen je výraznější. Ale nelíbí se mi ta kombinace. Čokoláda je strašně elegantní k tomu černýmu ciferníku, nebo mi to prostě jenom "víc sedí". Noa tu černou si můžu tak maximálně představit, ale myslim že u Kubsona je k mání. Stejný cvočky, stejný bílý prošití jenom černej jestli se nepletu. A až mi odejde čokoláda, asi ho zkusim. Ale zatim je ten řemen nesmrtelnej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci (Drummer,Topkan) za reakce a fotky...s tim remenem se fakt asi neporidim tak snadno...

I monitor muze byt kalibrovanej, ale zalezi na tom, jaka je ta fotka....

Takze takhle se asi moc neporidim...

 

Ja vim, od toho jsou srazy, kde nekteri odvaznejsi udelali prvni krok a kde je mozne ledacos okouknout....

 

No Topkane, pokud by si sel do jineho driv jako ja, nezapomen se pak pochlubit...rad se podivam...

A tobe Drummere, at remen slouzi ke spokojenosti...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jste mně donutili vytáhnout z báglu foťák a nafotit to za denního světla. I když trefit barvu je stejně problém, musel jsem to trochu upravit na svém nezkalibrovaném monitoru :).

Rozhodně, světlejší a červenější řemen vypadá nápadněji než nějaká "čokoláda"

 

Když tak koukám na ty fotky, prosím, jaký máš obvod zápěstí ??? Dík za údaj

 

Už jen těžko odolávám.... vlastně skoro-už-jsem-rozhodnutý objednat si je taky, ale nevím, zda moje zápěstí 47 mm snese.

Když budu znát obvod Tvého zápěstí (tedy toho co je na těch fotkách s i kusem ruky - což je dobře), tak se snad rozhodnu definitivně, zda tyto, nebo počkat na 44 mm...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám na ty dvojky s průměrem 44, ale koukám koukám, že ty 47mm mají něco do sebe. Nemá je někdo z Brna? Rád bych je vyzkoušel. Škoda že kubson není z Brna ;) .

 

Pokud mas zapesti nad 18cm a nejsi "hubenour" tak bych se 47mm rozhodne nebal...jinak to jsou vazne fajnovy hodinky...myslim ze ti to i kazdej majitel potvrdi...ja je neprodam urcite a tusim krome newmilise je zatim neprodaval nikdo.

Ale opatrne s dalsim doporucovanim...at pak nenosime vsichni stejny hodinky....krasa prece spociva v rozmanitosti :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Gorg: no s tím doporučováním si nedělej velké starosti :) , protože se na hodinky okolo sebe dívám skoro pořád, v šalině (v tramvaji), ve vlaku, v busu a ještě se mi nestalo, aby je někdo na ruce měl. B)

Zápěstí mám 18,5. Ale obavy jsou, protože pár fotek (ala vosa na motorce) jsem už na netu viděl.

 

to kubson: tak až budou i ty dvojky a objevíš se v Brně, tak bych se rád někde v kavárně sešel. O tyto: http://www.steinhartwatches.de/index.php?i...mp;Sel_ID=18#13 nebo o ty IIjky mám definitivní zájem. Záleží co mi lépe sedne na ruku. Jsem hubené postavy, takže to reálněji vidím na tu druhou variantu. Já se ti pak s dovolením připomenu, až ty dvojky budou (to by jsi spíš měl vědět Ty) :). Snad to nebude za půl roku, už je vyhlížím víc jak dva měsíce ;)

 

 

 

Pokud mas zapesti nad 18cm a nejsi "hubenour" tak bych se 47mm rozhodne nebal...jinak to jsou vazne fajnovy hodinky...myslim ze ti to i kazdej majitel potvrdi...ja je neprodam urcite a tusim krome newmilise je zatim neprodaval nikdo.

Ale opatrne s dalsim doporucovanim...at pak nenosime vsichni stejny hodinky....krasa prece spociva v rozmanitosti :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Nevím jestli jste si všimli, Gintr má hezký přehled zaměstnanců, smutné je, že je tam tři 3,14če sekretářek a dva watchmakeři  :)  http://www.steinhartwatches.de/en/our-team.html ale jinak, nápad dobrý...

To jsou lidi pracující přímo pro Steinhart v Německu, výroba je ve Švýcarsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...