Přejít na obsah

Omega sraz


brownwld

Doporučené příspěvky

Neuděláme po vzoru Seika/Rolexu něco podobného?

 

Myslím, že je tu spousta členů, kteří jsou fanoušky a mají o hodinkách značky Omega obsáhlé znalosti (martar, malda, Seamaster...), krom toho se na fóru nalezne spousta zajímavých modelů, ať už jsou to původní PloProfy, SHOMy, Speedmastery s cal. 321, tritiový Moony... a spousty dalších.

 

Vstupenka by byla asi jasná - hodinky značky Omega a zbytek bychom snad domluvili.

Co vy na to?

 

Ja bych se aktuálně dostavil s tímto.

 

post-19795-0-24889400-1485863383_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zájem určitě mám, záleží na termínu.

 

Kluci, nepište mě prosím jako odborníka mezi matadory jako Seamaster nebo Malda, já fakt nic nevím, jen jsem si v létě koupil pár knížek a dělám chytrýho. Aby člověk něčemu rozum?l, na to knihy nestačí, musí téma dlouhodobě sledovat a znát souvislosti. Abyste teda ze mne nebyli zklamaní. Ale jako Omega fanda - začátečník se hlásím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Byl bych pro, i když nejsem omega znalec;-)...

Iksjéerko, mluvili jsme spolu na srazu? To ty máš ty moonphase Moony, kvůli kterým nemůžu spát? ..já ty přezdívky nějak nedávám... :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iksjéerko, mluvili jsme spolu na srazu? To ty máš ty moonphase Moony, kvůli kterým nemůžu spát? ..já ty přezdívky nějak nedávám... :)

Jo jo, mluvili jsme spolu a moonphase moony taky sedí. I když podle některých už to nejsou moony, ale mám je rád, jsou to jedny z definitivních. Až nebude na chleba, tyhle půjdou z domu poslední:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, není nutné za každou cenu čekat na nějaký masivní zájem a dlouhý seznam účastníků - občas děláme v Praze komorní Moonwatch srázky, a není problém jeden z nich pojmout jako širší Omega sraz (nebo Omega srázek, to už záleží na počtu účastníků :) ) ... stejně s sebou kromě moonů vždycky někdo přitáhne i jiné Omegy, minule PO, Railmastery, GMT "Afrika" Seamastery apod... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...