Přejít na obsah

KRONABY


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ano.Jsou bez chyby...velice dobre zpracovane a pokud by nekdo rekl,no name znacka,tak bych souhlasil dokud bych tohle nemel na ruce....

Proslo me rukama rada hodinek a muzu rict,ze ortodoxni vyznavani swiss made me tady vyvedlo z omylu...

Sanozrejme cenovka na quartz je vyssi,ale s tim se musi pocitat  pokud jde o na pul chytre hodinky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si představit pod pojmem napůl chytré hodinky? Co to umí a jak dlouho vydrží baterka?

O neco vejs mas odkaz na recenzi, tak asi neni nic jednodussiho, nez si ji precist.

 

https://smartmania.cz/recenze-hodinek-kronaby-polochytre-puncem-luxusu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za dva tydny co je mam na ruce spokojenost.Ano je to hybrid,takze to plne chytre hodinky nejsou.Nicmene tam dokazali nacpat vibracni motorek a akcelometr.Je tam obousmerny motor,takze treba,kdyz chcete ukazat datum,hodinova a minutova rucka se prekryje a najede na prislusnou pozici.Pres aplikaci z google play s tim jdou delat psi kusy,ale uvital bych toho vic.Snad se svedi nevykaslou na updaty.

Jinak k baterii,je tam cr3032,vydrz az dva roky,v zavislosti na pouzivani.

 

Dnes jsem prehodil na krokodyla s motylkovou sponou. 

post-28254-0-66187300-1507401540_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...

Ja som Kronaby testoval na pár dni ako nie je to vyslovene že zle ,ale napríklad chýbalo mi klasické dátumove okienko na hodinkach ako dátum sa tam dá nastaviť respektíve navolit v Appke na jedno s tlačidiel ale zbytočne človek príde o jedno predvolene tlačítko kde si človek mohol dať inú zaujímavejšiu funkciu a to je ten neduh tlačítiek je malo a funkcii veľa nedá sa si nastaviť všetko človek si musí rozmyslieť čo chce používať a hlavne zapametat kde akú funkciu má navolenu.Ďalej majú hodinky slabé vibrácie dajú sa nastaviť dva stupne ten prvý je tragédia ako keby ani nebol nie je cítiť a ten druhý je len o kus lepší ale stále slabí batéria vraj má vydržať dva roky potom sa musí vymeniť.Hodinky sú zaujímavou alternatívou ku všetkým tým smart hodinkam ale cena je už vyššia vyskúšal som ale nekúpil by som si to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem čerstvým majitelem Sekelů.

Líbily se mi už asi 2 roky zpátky, ale jen designově, protože jinak "chytré hodinky" vnímám jen jako náramky, co mimo jiné ukazují i čas.

Teď jsem je dostal darem od manželky a docela mě baví. Zatím jako nejužitečnější fci fci vidím přehozeni telefonu na vibrace nebo jeho vyhledání.

Síla vibrací mi přijde dostačující i na první stupeň. Druhý dle informace z nastavení by zkrátil životnost baterie o měsíce.

Co mi ale přijde zvláštní, že hodinky komunikují s telefonem pouze pokud kromě BT je zapnuté i určování polohy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...