Přejít na obsah

Recenze Louis Bolle Slope


Doporučené příspěvky

Vcera mi prisly hodinky Louis Bolle Hunter, objednaval jsem je pro kolegu...

Musim rict, ze jsem fakt prekvapenej z kvality zpracovani: masivni tah, dobre opracovany, to same pouzdro, ciselnik taky peknej, akorat rucicky by mohly bejt o trosku lepsi :(

Super je i velka kozenkova krabice, za kterou by se nemusely stydet ani renomovane svycarske znacky.

Ale nejvic me dostala ta komplikace: tri retrogradni vterinove rucicky pro 1-20, 21-40 a 41-60, jdou postupne, jedna dobehne, preklopi se zpet a zaroven zacne bezet druha.

Za cca. 3K s postou a bohuzel i se clem (a to jsem je jeste koupil dost draho)jsou to super oblekovky :)

Jeste obrazek:

 

68d2_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen nepodložený pocit, ale mám obavy z životnosti mechanismu "retrográdních" vteřinovek. Ty zpětný rázy každou minutu, tady u těch Bolle dokonce krát 3, může to fungovat desítky let bez problémů?

 

To je velmi dobrá otázka. Zjistit odpověd na otázku lze dvěma způsoby:

1) kompletně rozebrat hodinky boo-beeka :thumbsup_anim:

2) zeptáme se boo-beeka za 10 let :thumbsup_anim:

 

Jaké jiné komplikace jsou náročné na opotřebení? Předpokládám že retrográdní ukazatele data nebo dne v týdnu by měly být z dlouhodobého pohledu méně namáhané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera mi prisly hodinky Louis Bolle Hunter, objednaval jsem je pro kolegu...

Musim rict, ze jsem fakt prekvapenej z kvality zpracovani: masivni tah, dobre opracovany, to same pouzdro, ciselnik taky peknej, akorat rucicky by mohly bejt o trosku lepsi :(

Super je i velka kozenkova krabice, za kterou by se nemusely stydet ani renomovane svycarske znacky.

Ale nejvic me dostala ta komplikace: tri retrogradni vterinove rucicky pro 1-20, 21-40 a 41-60, jdou postupne, jedna dobehne, preklopi se zpet a zaroven zacne bezet druha.

Za cca. 3K s postou a bohuzel i se clem (a to jsem je jeste koupil dost draho)jsou to super oblekovky :)

Jeste obrazek:

 

68d2_1.JPG

 

Gratuluji! Pochlub se nam pak prosim s presnosti. Me se predbyhaji o cca 10-15 vterin denne, ale verim, ze to pujde po trech mesicich zregulovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximalne se tak muzu zeptat, mel jsem je jenom asi tri hodiny :(

Na tu zivotnost jsem taky zvedavej, uvidime :)

 

Pokud s nima bude spokojenej, tak si je mozna objednam taky...

 

 

tak až s ním budeš mluvit, tak se ho prosím zeptej. Čím více zkušensotí s těmito hodinkami, tím více informací budou mít naši kolegové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...