Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

K těm z inzerátu - možná je prodejce hodinář, ale není fotograf. Jsou dvě možnosti - buď budou hodinky vypadat líp než na fotkách, nebo naopak hůř. Já jsem spíš pesimista.

A na dnešní zvyklosti jsou i dost malé.

 

Primky jsou teď hodně v kurzu, nabídka je velká, ceny taky, a o to víc je mezi nabídkou i hodinek všelijak poskládaných a pobastlených.

 

Já bych možná doporučil nespěchat, napřed se s primkami trochu seznámit, abys uměl líp posoudit stav a měl i lepší představu jaké vlastně chceš. Když byly primky za stokorunové částky, tak o nic nešlo, ale dnes už jsou to tisíce.

A jedna rada na závěr. Primky byly v podstatě v každé rodině. Já bych se napřed porozhlédl mezi příbuznými a známými. Jistě se někde něco pěkného najde a ještě budeš mít k hodinkám i kousek historie. A cena bude taky mnohem přátelštější, než u obchodníka.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, 

rád bych si koupil Primky v zachovalém stavu, ale jako neznalec bych nerad naletěl a koupil nějakou skládačku.

Rád bych poprosil o info kde nakoupit, či zda existuje eshop přímo pro seřízené, čisté Primky? Cenově kolem 4tis. 

Co tyto? https://obleceni.bazos.cz/inzerat/70156161/automaty-Prim.php

Inzerce zde, občas antikprim, ale zdaleka ne vše. Aukro, bazoše, s bazary až na čestné vyjímky ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...