Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

Chřipka dokáže být i velmi pozitivní v tom, že si člověk vyřeší milion věcí ke kterým by se zdraví vůbec nedostal a k tomu patří i vyhnání pavouků z hifi :-) Aj ten Jarre, to je kouzelník, jel bych na něj znovu hned na divocha, neuvěřitelný zvuk...

post-364-0-85554000-1576234670_thumb.jpg

post-364-0-64872200-1576234686_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj když jsem dva měsíce marodil, mělo to několik vedlejších účinků:

- naposlouchal jsem desítky hodin muziky, na kterou předtím doma nebyl čas nebo nálada - zamiloval jsem si Snarky Puppy, bomba

- uštval jsem jezevčíka, jednoho dne chudák vypustil duši, taxem konečně koupil toho stěračovýho rotvajlera od stejného chovatele

- překalibroval jsem Lyngdorfa, jak jen mu Instant říká ... henten oný geret?

- pořídil jsem další sluchátka, abych k planárům a tlakovým měničům měl i něco klasického :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chystám se koupit stereo receiver rozpočet cca 15000,-. Vybírám mezi Pioneer  sx s30dab , Denon DRA 800H či Onkyo TX 8270

Nemám výrazného favorita pro Pioneer mluví cena a slim rozměr, ale nemohu na něj ale nalézt více recenzí. Denon se mi líbí vizuálně asi nejvíce a je nejnovější. Onkyo, člověk nešlápne vedle. Důraz by měl být více na kvalitu poslechu hudby (v rámci kategorie). Podmínka stereo receiveru při srovnatelné výbavě byla konektivita HDMI podobně jako u AV receiverů, proto je volba poměrně omezena.

Nějaké výrazné pro a proti?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...