Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

hele a není potřeba se v té aplikaci nějak registrovat ? ..... mejl .... heslo ....ajnšto to bez registrace nefunguje ?

 

*já když vytáhnu streamer ze zásuvky , tak okamžitě všechno zapomene a musím se znovu logovat ..... takže moje chytrá zásuvka spínatelná, alá ochrana proti bleskům :D šla na jinej spotřebič

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si až teď všimnul, že krabice ve které mi pixle přišla byla už někdy otvíraná.

Je slepená pečeť na opačné straně krabice, než jsem ji přefikl já...

Takže mám podezření, že je Yamaha polámaná, někdo ji vrátil a ten úžasný kšeft mi ji nadělil bez upozornění, jako by se nechumelilo.

Co už, využiji té úžasné vymoženosti také, ve lhůtě 14 dnů balíček pošlu zpět a udělám radost někomu dalšímu.

www.p***o.cz bych tedy vynechal, pokud někdo plánujete koupi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím myslíš celou tu anabázi s párováním, jako kdyby to bylo nové?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

1.já ten přístroj nevlastním takže vařím z vody

2.buď to máš fakt rozbitý a nebo je to jenom nějaká píčovina kterou prostě nedáváš

3.já se do své aplikace Heos v telefonu  což je vlastně to samé jako Multicast musím registrovat jinak to nefunguje .....to samé musím udělat v samotném přístroji ..... to znamená, že když přístroj odpojím ze sítě, tak se přihlašovací údaje z přístroje vymažou a musím je tam zadávat znovu jinak to nefunguje ...... pokud se nikam přihlašovat nemusíš, tak tento krok který dělám já pusť z hlavy .....přijde mi ale dost zvláštní, že to nechce žádnou registraci nebo zpětnou vazbu z přístroje ..... takhle bys mohl ovládat čistě teoreticky celej panelák pěkně z přízemí a pít u toho kafe

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné připojování není nutné, je to připojené k domácí Wi-Fi a k té se připojujes Ty a ne cely panelák.

 

Logujes se jen ke službám, které v Multicast využívaš (Spotify, TIDAL, ...)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Logujes se jen ke službám, které v Multicast využívaš (Spotify, TIDAL, ...)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ano to je jasný + se musíš připojit k wifi a já se navíc musím připojit k heos (mejlem a heslem ...... stačí jednou pokud nevypadne proud, nebo to neodpojím ze sítě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Recenzí na technologii RoomPerfect je málo, ale jsou kladné.

Lidi, kteří stojí za firmou Lyngdorf, beru jako racionální kapacity, nejsou to žádní šarlatáni, takže se na tu novou hračku těším s lehkou nervozitou :-)

 

BTW jsem zvědavý na zesilovače nově založené firmy Purifi - spoluzakladatelé jsou m.j. Peter Lyngdorf

a také Bruno Putzeys - brousím si zuby na monobloky s jeho Hypex NCore moduly, ale odkládám to, protože ty nové Purifi s technologií Eigentakt by měly být ještě lepčí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi v tomto takový pionýr, nebojíš se spojení jako jsou "Class D", ale jakkoli asi napíšeš, že sis z toho sednul na p*del, tak mne nějak pořád baví snaha o návrat ke kořenům. 

Přesto jsem zvědav na Tvůj subjektivní dojem, protože akustika místnosti je fakt sviňa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recenzí na technologii RoomPerfect je málo, ale jsou kladné.

 

Mám RP v zosíku, urobilo mi to z nepočúvateľnej miestnosti akceptovateľnú. Na stojaté vlnenie v (sub)basovom pásme je aj RP krátky...

 

Akurát som teraz po presťahovaní zistil, že si už nepamätám celé to hogo fogo, ako sa vlastne RP nastavoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...