Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

To jenom špatně chápeš, nadávám ale vnitřně jsem tu samozřejmě spokojený protože se držím zásady, jaké si to uděláš, takové to máš :-) Ke zdravotnictví opravdu nevím co bych napsal, poslední perlička, nález na plicích, nefungoval rentgen, nebylo moc času, takže další termín návštěvy za tři měsíce, hm, paráda. Ale jo, na druhou stranu jsou i kvalitní věci v našem zdravotnictví, takže mé nadávky většinou směřuji k danému případu, ne všeobecně což možná špatně chápeš. No a posuzovat Itálii podle jihu je nesmysl, ty regiony jsou tam chudé odjakživa....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju Tidal :-) objevování nové muziky je tak snadné... nemám jediné cédo a přesto už poslouchám doktora Hause...

...já Tidal zkoušel a nešlo mi to. Objevuji taky a co se mi líbí hodně, snažím se koupit. Rád si listuji v bookletu. Mám dost kamarádů muzikantů a ?music-holics? a dáváme si tipy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uprimne si za tie tri mesiace slysel kulovy bratm.. po troch mesiacoch tak mozno zacinas chapat, kde je na mape sever ;-)

Na tomto blázinci kolem reprodukce hudby je zásadně pozitivní jedna věc:

každý, fakt KAŽDÝ může být spokojený se svojí aparaturou, pokud mu muzika z té aparatury dělá radost.

Pamatuju, jak jsem poprvé slyšel z chrastícího tranzistoráku Omega - Gyöngyhajú lány. Husina.

Pamatuju poprvé AC/DC - Back In Black z monokazeťáku s oranžovými čudlíky. Husina. Atd atd atd

Takže ano, i s hardwarem za pár peněz si lze užít pěkné chvilky.

Problém začne, jakmile člověk uslyší lepší aparaturu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo si zde něco přečte,... pánové, čím déle poslouchám, tím více nechápu, jak jsem bez toho Lyngdorfu mohl žít, prodavejte ledviny, dokud mají nějakou cenu a shanejte, vy, kteří jste nastoupili na zdejší vlnu stejně, jako já...

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kdy poslouchate muziku? Ja na to tak nejak jindy, nez v aute nemam cas. Vobcas si este v hokne neco vosolim, nebo v lete u bazenu. Ale tam moc o audiofilni zazitek nejde.

Na hifi doma každý pracovní den od 11:30 do 13:00 když mám pauzu na oběd, takže hafo času na poslech :-) Pak hodně ve sluchátkách při sportu, ale to se přeci nepočítá.....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy poslouchate muziku? Ja na to tak nejak jindy, nez v aute nemam cas. Vobcas si este v hokne neco vosolim, nebo v lete u bazenu. Ale tam moc o audiofilni zazitek nejde.

Vzdy kdyz jsem u pocitace, v aute, v obchodech. U tech obchodu doporucuju vyzkouset, treba nakupovat podle seznamu neco a pritom mit v usich dobre izolovany sluchatka a poslouchat svoji hudbu je uplne super. Ale dokud to clovek nezkusi tak mu to prijde takovy neprirozeny. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem si dovezl ?pračku? od Hogyho a protože bych se rád o tu radost podělil se sousedy, tak jsem to i teď na noc zapojil a rozdíl tam je opět obrovský, celá scéna se jakoby uklidnila, všechny nástroje nebo zdroje zvuku jsou daleko jasnější a lépe identifikovatelné, nevím sice, jak moc je toto nekonečná cesta, ale já začínám být skutečně spokojený a nacházím vše, co mi v poslechu chybělo, nebo jsem slyšel pouze v studiích na aparatuře v řádech blížících se/překračující 1M.

 

Patrně mne ještě něco napadne, ale nyní vyjma vytouženého gramofonu, opravdu nevím, co ještě by to bylo :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi pripomina ten vtip o vychodnarovi a zlatej rybke. ona ze mas u mna tri zelania, on ze neotravuj, ale ona ze si musi zelat, tak prve: aby vsetky jazera, rieky aj voda vo flaskach, proste aby z toho bola vodka, druhe ze nech aj vsetko pivo na svete je vodka a tretie si za boha nevedel vymysliet co, rybka naliehala ako len zlata rybka vie naliehat, tak dal ze "znas co, zlata moja, daj este flasku vodky a idz uz do pici"

 

ani neviem preco som si na to spomenul. ..asi kvoli tomu gramofonu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi pripomina ten vtip o vychodnarovi a zlatej rybke. ona ze mas u mna tri zelania, on ze neotravuj, ale ona ze si musi zelat, tak prve: aby vsetky jazera, rieky aj voda vo flaskach, proste aby z toho bola vodka, druhe ze nech aj vsetko pivo na svete je vodka a tretie si za boha nevedel vymysliet co, rybka naliehala ako len zlata rybka vie naliehat, tak dal ze "znas co, zlata moja, daj este flasku vodky a idz uz do pici"

 

ani neviem preco som si na to spomenul. ..asi kvoli tomu gramofonu :-D

co furt máš proti gramofonu,můj pes neposlouchá nic jiného ..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si dnes rekalibroval sestavu a dostal se na 100% znalosti místnosti a pouze 14% korekci, přesto v kombinaci s včera privezenou prackou zahraju všechno v neuvěřitelné čistotě... právě si užívám Rogera Moore ;)

Užívej, myslím, že se blížíš Hifi nirváně :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...