Přejít na obsah

Zenith Heritage 146


warann

Doporučené příspěvky

Kolegou jsem byl dnes upozorněn, že Zenith se pochlapil a na parádní limitku The Zenith El Primero Original For HODINKEE,

 

post-29493-0-65657600-1486560020_thumb.jpg

 

navázal i sériovkou Heritage 146.

 

post-29493-0-74585600-1486560187_thumb.jpg

 

post-29493-0-87353400-1486560193_thumb.jpg

 

Osobně jsem z nich docela nadšenej a jelikož se tady (pokud jsem se nepřehlídl) nic moc zatím nepsalo, byla by škoda, aby to zaniklo.

 

Zdroj a podrobnosti  ZDE & ZDE

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, len tá cena ... Celkovo super veľkosť, strojovňa a za mňa ten modrý ciferník 

Jj, jsou krásný, pouzdro je super, i ten cifr (nejvíc se mi líbí ten sedivej z limitky), jen ta cena ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mňa sú rúčky akurát k veľkosti hodiniek ...

 

Ty modrý! Velikost, sunburst, krásnej průhled.

 

Na druhej pohled trochu rozpaky nad ručkama. Nejsou voni až moc subtilní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi bicompax, cifr i ta velikost. Jen ty ručky jsou prostě moc vyzáblý. Chápu, že k osmatřicítkovýmu pouzdru nemužou dát ručky ze Stratosů, ale tohle je už podle mě moc. Minutová ručička je prakticky totožná s vteřinovkou chronografu. A čitelnost na tom šedým sunburst cifru Hodinkee limitky taky asi nebude nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi bicompax, cifr i ta velikost. Jen ty ručky jsou prostě moc vyzáblý. Chápu, že k osmatřicítkovýmu pouzdru nemužou dát ručky ze Stratosů, ale tohle je už podle mě moc. Minutová ručička je prakticky totožná s vteřinovkou chronografu. A čitelnost na tom šedým sunburst cifru Hodinkee limitky taky asi nebude nic moc.

Já na to ještě koukal a ty původní měly běžný baton hands (přikládám jedno foto, co jsem v rychlosti našel), 

 

post-29493-0-77737100-1486644281_thumb.jpg

 

zatímco tyhle nový je mají na začátku i na konci zúžený (zda se tenhle tvar nějak jmenuje netuším). Hlavně mi však není jasný, proč zrovně tohle pozměnili, když jinak se předloze věnovali celkem obstojně.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...