Přejít na obsah

Colt Skyracer


petik16

Doporučené příspěvky

Čo myslíte?

 

The new-generation Breitling

 

The Colt by Breitling expresses its youthful, dynamic and winning spirit in a brand-new model dedicated to thrill-seekers, with an avant-garde case in Breitlight? and an ultra-technical black look. Code name: Skyracer, like that of the plane flying under Breitling colors in the fabulous Red Bull Air Race.

 

http://www.breitling.com/en/models/colt/colt-skyracer/

post-38180-0-68786200-1486667601_thumb.jpg

post-38180-0-54157800-1486667611_thumb.jpg

post-38180-0-86868200-1486667619_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavej matroš. Jak jdou Brajtle mimo mě, tak jsem ho zaznamenal až teď. Je teda pravda, že na mě působí tak trochu laciným dojmem, ale neviděl jsem to naživo. A nebude to už moc lehký- 3.3x lehčí než titan, to pouzdro už musí bejt jak pírko

Tak jsem si všiml že potápky asi jen tak nebudou.  Tohle pouzdro není na potápění.  Už druhý brajtle co maj jen 100 WR.   Je to plast,  kroutí se to.

Na druhou stranu je mi jasný, že se s tím nikdo nebude potápět.  Leda že by utonul.

Upraveno uživatelem Marhi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, jak tu spousta lidí ten nový materiál odsuzuje. Jak se prý kroutí, snadno se poškrábe, plast made in china a pod. A přitom ho nejspíše nikdo naživo neviděl, natož aby ho vyzkoušel.. Jo, vypadá možná neobvykle, ale nic jiného o něm nikdo neví. Přímo Breitling o něm píše, že je výrazně TVRDŠÍ než ocel nebo titan a je prý velmi odolný proti poškrábání a otěru. Já bych to neodsuzoval jen na základě pár fotek. Celkový design hodinek je věc jiná a musím říct, že obyčejné Colty se mi asi líbí víc, ale špatné to není. Ještě by mne zajímalo, jak na tom budou cenově. Breitling má na svých stránkách cenu zatím pouze na vyžádání.

Tak nebuďte, lidi, tak skeptičtí. Až budou nějaké ohlasy od uživatelů, tak se teprve uvidí, jak to Breilingové vykoumali. Do té doby budu uplatňovat presumpci nevinny.  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, jak tu spousta lidí ten nový materiál odsuzuje. Jak se prý kroutí, snadno se poškrábe, plast made in china a pod. A přitom ho nejspíše nikdo naživo neviděl, natož aby ho vyzkoušel.. Jo, vypadá možná neobvykle, ale nic jiného o něm nikdo neví. Přímo Breitling o něm píše, že je výrazně TVRDŠÍ než ocel nebo titan a je prý velmi odolný proti poškrábání a otěru. Já bych to neodsuzoval jen na základě pár fotek. Celkový design hodinek je věc jiná a musím říct, že obyčejné Colty se mi asi líbí víc, ale špatné to není. Ještě by mne zajímalo, jak na tom budou cenově. Breitling má na svých stránkách cenu zatím pouze na vyžádání.

Tak nebuďte, lidi, tak skeptičtí. Až budou nějaké ohlasy od uživatelů, tak se teprve uvidí, jak to Breilingové vykoumali. Do té doby budu uplatňovat presumpci nevinny.  :cool02:

Ok,  ale ona ta wr. už hovoří dost jasně.   Pod 200 je to plasťák.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ale ona ta wr. už hovoří dost jasně. Pod 200 je to plasťák.

Je to skyracer, nebo tam vidíš někde nápis waterracer? :-) Nechápu že stále řešíš vodotěsnost, tady jde o přeci úplně jiné hodnoty jako jsou třeba váha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to skyracer, nebo tam vidíš někde nápis waterracer? :-) Nechápu že stále řešíš vodotěsnost, tady jde o přeci úplně jiné hodnoty jako jsou třeba váha...

Jenže to patřilo k tomu jestli budou potápky.

V tomhle futrálu nejspíš ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to patřilo k tomu jestli budou potápky.

V tomhle futrálu nejspíš ne.

A třeba jo, uvidíme :-) Mě to případne třeba lepší než keramika, ale čas ukáže jak se to chová. Každopádně palec nahoru pro B, že přišel opět s něčím zajímavým. A ještě jedna věc, koupili velké B už ti zasratí čiňani? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...