Přejít na obsah

Colt Skyracer


petik16

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Zdar chlapi, mám je já (kamarád je koupil ve čtvrtek a jsou mu velké), nicméně jsou úplně nové, s plnou zárukou. Kdyby je někdo chtěl pustím je za 47.990,-Kč, což je na nová super-quartzová Béčka super cena. Jsou to funglovky, komplet balení. Uchycení gumy je super a odolnost materiálu se zdá být tak, jak píšou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davaji ten matros i do mnohem drazsiho modelu, tak snad to prusvih nebude. Pravda ale je, ze nikdo nakou 2roky + zkusenost samozrejme nema (oter, stalost barvy...). Na druhou stranu to nejsou tak drahy hodinky. Davide, jak je to s velikosti ve srovnani s Coltama 44mm? Mel jsem Quartz chrona a velikost byla jeste prijatelna, pro par lidi ale mozna uz na pohled na hrane a byly taky na tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davaji ten matros i do mnohem drazsiho modelu, tak snad to prusvih nebude. Pravda ale je, ze nikdo nakou 2roky + zkusenost samozrejme nema (oter, stalost barvy...). Na druhou stranu to nejsou tak drahy hodinky. Davide, jak je to s velikosti ve srovnani s Coltama 44mm? Mel jsem Quartz chrona a velikost byla jeste prijatelna, pro par lidi ale mozna uz na pohled na hrane a byly taky na tahu.

Ahoj, já jsem tady nebyl, tak odpovídám až teď. Přesně, jak píšeš, ten Breitlight se používá například i u modelu Hurricane za 223.xxx Kč, takže to asi nebude úplně odpad :D . Někomu se líbit nemusí a souhlasím s Karlem, jak napsal, že mu to připomíná Trasery - upřímně řečeno na první pohled ten Skyracer opravdu připomíná Traser. Ono obecně mají takový "military/army look". Ovšem na druhou stranu, bavíme se o Béčkách s perfektním SQ za 55kkč, což je cena, která může spoustu lidí oslovit. A co jsem se ptal u Dušáka, tak od začátku prodejů již prodali 8 ks takových modelů za pár týdnů, což mi přijde, jako zajímavé číslo.

 

Pokud jde o ten materiál, já to posoudit nemohu. Měl jsem měsíc Hurricane (zkusím pro porovnání někde vyštrachat fotos) a materiál byl stabilní a nepoškozený, člověk si rychle zvykne, rozhodně to vypadá lépe než PVD/DLC hodinky. Ale dlouhodobě to zatím asi nikdo neposoudí. Co je tady obrovská výhoda je právě lehkost, jak jsem psal, člověk o hodinkách na ruce téměř neví.

 

A jestli jsme dosud považovali Colty za "entry-level", tak Skyracer je nahradil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem se podíval na Youtube na pár videi a musím říct, že tam vypadají o dost líp, než na fotkách. Po pravdě se přiznám, že se mi Skyracery začínajjí fakt líbit. Jediné, co bych nemusel, je ten pravítkový kaučuk, ale naštěstí, to pravítko na něm není příliš vidět, tak že při běžném pohledu neruší. A taky je možnost, že se u Bretlingu objeví časem nějaká varianta.

Každopádně, na ruce bych si je představit uměl a za tu cenu by to mohl být takový bezstarostný bratříček ke Coltům Automatic... No, je to ve hvězdách, ale začaly se mi fakt líbiit...

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

názory sú rôzne. Ale bez ohľadu na plastové púzdro alebo baterku (akože fakt sorry :D ), tá posledná veta je poriadne prehnaná... Mal som ich už aj na ruke a musím povedať, že naživo to vyzerá úplne inak ako na fotkách... Určite by som ich nekúpil no tá cena bude alebo aj je lákava pre veľa ľudí podľa mňa... A je to predsa len niečo "iné"..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha lidi, co je špatnýho na hodinkách, který nevážej jako kladivo a maj povrch odolnější než ocel??? Jak tak tady čtu, tak podle mnohých se kvalita hodinek posuzuje snad jen podle váhy a mezi váhou a kvalitou je přímá úměra. Hlášky jako bakelit, reciklovanej plast a pod... Nezdá se vám to trochu mimo? Sami dobře víte, že tyhle materiály maj k plastu hoodně daleko a jediný, co maj společnýho, je nízká váha... Breitlight možná  nevypadá tak ušlechtile a luxusně, ale myslím, že u tady se Breitling zaměřil spíše jiným směrem. Na mladší a aktivnější lidi, který nechtěj na ruce nosit ocelový závaží s choulostivým automatem uvnitř a při tom vyžadujou kvalitu Breitlingu... A nebo je můžou mít jako variantu třeba k Chronomatům, kterou budou nosit do "horších" podmínek a ty Chronomaty si podle nich budou seřizovat...

Zajímavý je, že u Titanu se podobné hanlivé hlášky nevyskytují a při tom je těžší, dražší a mnohem líp se poškrábe, než tohle.

Já už teda asi fakt nevím, podle čeho se určujou kvalitní hodinky (Vzhled nepočítám. Ten je otázkou vkusu každýho z nás a nemá vliv na kvalitu hodinek...)

Za mně můžu říct, že pokud vyjdou finance, je Skyracer jeden z vážných kandidátů...

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

súhlasím až na poslednú vetu.. :D Darmo no, niekto má zjavne úplne iné nároky, prípadne iné "možnosti"... Ešte že platí to: 100 ľudí-100 chutí... Alebo inak aj 100 rôznych DNA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

súhlasím až na poslednú vetu.. :D Darmo no, niekto má zjavne úplne iné nároky, prípadne iné "možnosti"... Ešte že platí to: 100 ľudí-100 chutí... Alebo inak aj 100 rôznych DNA ;)

Můžu vědět, v čem nesouhlasíš s poslední větou? Takhle to totiž vyznívá skoro urážlivě. Ale možná jsem to špatně pochopil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha lidi, co je špatnýho na hodinkách, který nevážej jako kladivo a maj povrch odolnější než ocel??? Jak tak tady čtu, tak podle mnohých se kvalita hodinek posuzuje snad jen podle váhy a mezi váhou a kvalitou je přímá úměra. Hlášky jako bakelit, reciklovanej plast a pod... Nezdá se vám to trochu mimo? Sami dobře víte, že tyhle materiály maj k plastu hoodně daleko a jediný, co maj společnýho, je nízká váha... Breitlight možná  nevypadá tak ušlechtile a luxusně, ale myslím, že u tady se Breitling zaměřil spíše jiným směrem. Na mladší a aktivnější lidi, který nechtěj na ruce nosit ocelový závaží s choulostivým automatem uvnitř a při tom vyžadujou kvalitu Breitlingu... A nebo je můžou mít jako variantu třeba k Chronomatům, kterou budou nosit do "horších" podmínek a ty Chronomaty si podle nich budou seřizovat...

Zajímavý je, že u Titanu se podobné hanlivé hlášky nevyskytují a při tom je těžší, dražší a mnohem líp se poškrábe, než tohle.

Já už teda asi fakt nevím, podle čeho se určujou kvalitní hodinky (Vzhled nepočítám. Ten je otázkou vkusu každýho z nás a nemá vliv na kvalitu hodinek...)

Za mně můžu říct, že pokud vyjdou finance, je Skyracer jeden z vážných kandidátů...

Na titan se tady taky vidi rude, to se neboj, nejoblibenejsi nazev pro titan je tu homokov... :D

 

Ja nevim, k tomu si kazdy musi dojit postupem casu sam, je to taky otazkou osobnich preferenci a toho kam hodinky nosit... ono je to na jednu stranu super mit lehke hodinky, ale kdyz jsi cely zivot zvyklej mit na ruce ocel tak pak masl pocit ze mas na ruce plastovy hodinky od congu s mickeymousem... pokud jsi do hodinek magor tak jsou baterkace v plastovym pouzdre od breitlingu uplnej ulet, nekdo jinej to oceni jako hodinky do hospody nebo na cestovani... kazdej ma osobni predstavu a moznosti uplne jinde... 1000 lidi a 1000 nazoru!!

post-36813-0-66233400-1500568808_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem je uz na ruce a za me super. I na mensi ruce diky vaze a tvaru v pohode. Ten 3D potisk mely baterkovy Colty i driv a bylo to OK. Ja se jen obavam aby se to proste neosoupalo jako kazdy plast, protoze karbon to neni. Jinak od CZ AD je nabidka cca 46 a to nejsem staly klient, tak se tu urcite umi kdekdo dostat jeste niz a pak je to fajn cena. Mozna si nekdy udelam radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na titan se tady taky vidi rude, to se neboj, nejoblibenejsi nazev pro titan je tu homokov... :D

 

Ja nevim, k tomu si kazdy musi dojit postupem casu sam, je to taky otazkou osobnich preferenci a toho kam hodinky nosit... ono je to na jednu stranu super mit lehke hodinky, ale kdyz jsi cely zivot zvyklej mit na ruce ocel tak pak masl pocit ze mas na ruce plastovy hodinky od congu s mickeymousem... pokud jsi do hodinek magor tak jsou baterkace v plastovym pouzdre od breitlingu uplnej ulet, nekdo jinej to oceni jako hodinky do hospody nebo na cestovani... kazdej ma osobni predstavu a moznosti uplne jinde... 1000 lidi a 1000 nazoru!!

 

Jo, tak tady bude asi ten rozdíl.  :clap:

Někdo ve Skyracerech vidí plastové baterkáče, málem nehodné nosit značku Breitling. Já v nich vidím celkem pěkné, moderní hodinky z neobvyklého, sci-fi materiálu, který má - alespoň papírově - docela dost výhod oproti jiným. Hodinky, které možná nepůsobí na pohled luxusně, ale jsou vyrobené ve špičkové Breitling kvalitě, a pracuje v nich jeden z nejlepších a nejpřesnějších quartz stroků na světe. A konečně hodinky, které by mi umožnily, abych měl Breitlingy na ruce častěji, než dosud... To mi nepřujde jako nějaká špatná vizitka Breitlingu...

 

Jo, neberte to jako reklamu na B... :lol2:

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...