Přejít na obsah

LOGO, které mi na hodinkách vadí


Dokusan

Doporučené příspěvky

 

Jasně, že Seiko v cenové relaci prohrává, ale přesně o tom je tohle vlákno, už jen kvůli tomu logu Orientu, raděj šáhnu po Seiko

No s tím X to také nevyhraješ,každému co se líbí ne? Shit vlákno.

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, ještě k těm Wardům. Původní logo Chr.Ward mi nepřijde nikterak závadné, jsou tu rozhodně žhavější kandidáti, nicméně nové bezpatkové logo je zcela bez kapky invence. Změna je spíš downgrade v rámci komplexního vjemu. A tady bych vlastně zakotvil celý relativní závěr k logotypům - není vlastně špatných log, když korespondují s celkem, významem, historií, myšlenkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé je, kolika lidem vadí Orient, zrovna tohle mě nechává úplně v klidu. Hodně mě štve ať už logo, tak i kýčovitost hodinek MPM a čistě logo i u značky ChWard. 

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tím X to také nevyhraješ,každému co se líbí ne? Shit vlákno.

 

Mám pocit, že když má někdo neustále potřebu přispívat do "shit" vlákna, tak má asi "shit" co na práci a "shit" v hlavě

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ještě k těm Wardům. Původní logo Chr.Ward mi nepřijde nikterak závadné, jsou tu rozhodně žhavější kandidáti, nicméně nové bezpatkové logo je zcela bez kapky invence. Změna je spíš downgrade v rámci komplexního vjemu. A tady bych vlastně zakotvil celý relativní závěr k logotypům - není vlastně špatných log, když korespondují s celkem, významem, historií, myšlenkou.

 

Mne tak isto povodne logo Chr. Ward az tak nevadi. Mozno nie je upne vhodne pre vsetky typy hodiniek, ale inak sa podla mna da. Mne v zasade nevadi ziadne logo zavedenych hodinkovych firiem, ale su urcite take, ktore by som si nekupil. Ci je to, len koli logu to si nedovolim tvrdit na 100%.

 

K novym znackam hodin (microbrandom) sa nevyjadrujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se treba nelibi logo vacheron constantin. uz dlouho. znacku obdivuju, ale ten kriz mne tam proste vadi..

 

Je pravda, že kdykoli vidím logo VC tak se mi hned vybaví víno z templářských sklepů s křížem na etiketě a to jsem pivař.

post-32970-0-35539600-1486847582_thumb.jpg

 

Jinak mě se nelíbí žádné logo, které je spíš nápis, zpravidla dvou jmen zakladatelů... takže krom již několikrát zmíněného Christopher Ward mi vadí všechny ostatní Pátky Filipovic, Maurís Lakroáovic, Rejmond Vajlovic apod....

 

Naopak zvláštní slabost a vztah mám k hodinkám a logu Longines. Ten název mi příjde krásný, ušlechtilý, libozvučný, pro hodinky perfektní (to ani nevím jestli něco třeba latinsky znamená a jsem líný to googlit). Do toho se mi moc líbí to jejich logo, okřídlené přesýpací hodiny, hlavně ty starší verze, nádhera. Škoda že už tak moc se mi nelíbí jejich hodinky a zatím jsem nenarazil na model, pro který bych se nadchl a chtěl si ho koupit (snad až na LLD)

 

Jinak logo Rolex se mi líbí na hodinkách ale když ho vidím někde v kombinaci se zelenou jako reklamu, vzpomenu si pokaždé na starou videokazetu s ruskou pohádkou o žabce Vasilise, na kterou jsem snad v 5 letech u babičky koukal :D

 

post-32970-0-32737000-1486849771_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ještě k těm Wardům. Původní logo Chr.Ward mi nepřijde nikterak závadné, jsou tu rozhodně žhavější kandidáti, nicméně nové bezpatkové logo je zcela bez kapky invence. Změna je spíš downgrade v rámci komplexního vjemu. A tady bych vlastně zakotvil celý relativní závěr k logotypům - není vlastně špatných log, když korespondují s celkem, významem, historií, myšlenkou.

 

Tak urcite neni spatnych log.... Az na ten Orient, to je zbran hromadneho niceni..  :lol2:

 

stylish_and_smart.png

 

 

Hadam, ze kdyby to logo zmenili, tak by se Seiko mohlo dostat do vaznych potizi... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...