Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrý. Název se mi sice nelíbí, ale je nenápadný, malým písmem, na jak kráva, jak často vídám jinde...

A majitel na to jde chytře - dobrý a netuctový strojek, mazané logo nenápadně připomínající švýcarské...

Ale ta zlatá mince přece není žádná mince. Jen zlaté kolečko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, že to vydržím, ale nedá mi to, nikde jsem to nenašel. Jak funguje ten unikátní systém bezpečně uchovávající minci, o kterém se píše na webu? To je umístěná pod sklíčkem, nebo je tam nějak uchycená k dýnku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dynko je pekne a celkove se mi ten napad fakt libi. Je videt, ze nad tim premyslel.

Mi je jinak jedno, kde vyrabi pouzdro. Je za tim Slovak, je vysvetlene, ze to je slovenska znacka, tak to jsou pro me slovenske hodinky. Wardy s etou jsou taky britske, Sinn se Sellitou nemecke, atd...

Jinak chapu tu praci za tim a vse dokola, pokud ale cena bude kolem 1500Eur, tak to je pro me dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jorge: Píšou pod safírovým sklem. A jistě to kolečko bude i nějak jištěné, nejspíš lepidlem, aby tam nijak nekloktalo.

Neznám slovenské zákony, ale u nás mince vydává ČNB, mají stanovenou peněžní hodnotu a certifikát. Pochybuju, že na Slovensku si může minci nechat vyrobit soukromý subjekt a ještě k tomu s individuálním motivem. Ale třeba jo, třeba si tam může mince razit každý svoje.

 

A jak se dívám, tak existuje mnoho druhů novodobých mincí s nápisem Biatec, tak mě překvapuje, že si majitel nenechal vyrobit taky něco s tímhle nápisem. Že by to nešlo?

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman mi psal, že skončí až se vyváží hodinkama. Už jen tři kila.

Mas stare info, uz je to menej :)

 

Ty uz jsi s nakupama skoncil, nebo ne :-))?

Nikdy nehovor nikdy :D V Prahe sa za mna prihovoris u Milky a mozem pokracovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos: Děkuji za vysvětlení. Také si myslím, že regulérní mince by měla na sobě mít spíš místo nápisu coin vyraženou nominální hodnotu. Třeba půjde do prodeje i varianta s dýnkem bez zlata. Jinak to jsou pěkné hodinky, pro mě je velká škoda, že není verze s datumkou, když už tam beztak je datový věnec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...