Přejít na obsah

Fotka

Biatec Watches

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
427 odpovědí na toto téma

#421 YPO

YPO

hovnomet

• Member_50
  • 1 958 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bydlí

Publikováno 18.březen.2019 - 17:27

Mě nejvíc baví tato varianta

TVL .... to je pěkný .... to mi nějak uniklo ..... ten náramek teda není úplně to z čeho bych se posral, ale vlastně to k těm hodinkám asi patří ..... pěkný to je 

#422 wizard-ov

wizard-ov

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 506 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava, kraj razovity
  • Fanoušek značky:chnmg :o(

Publikováno 4.duben.2019 - 12:24

Škoda, že tam bratia nejebli tu Eternu. Prece jen 60 hodin rezervy je jiné kafe.

#423 cali

cali

Megazávislák

• Member_50
  • 4 437 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Cyklisto, veď kolo

Publikováno 10.duben.2019 - 08:45

Vecna skoda toho napojenia tahu, cim viac na to pozeram (a pozeram na to uz nejaku dobu :D ), tym viac ma to tam stve inak super. Macatejsia stezejka + drilled lug by pracu urcite odviedla a nevyzeralo by to tak, ze sme chceli byt husti za kazdu cenu.

#424 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 186 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov

Publikováno 16.duben.2019 - 10:33

Líbi se mi luneta, ručky, rehaut, cifr (az na ty stejný indexy), podle fotek i zpracování.

Ty nožky a napojení na tah jsou na mne ale moc, mám rád, když se napojení pouzdra na náramek moc nezdůrazňuje. Vadi mi to i u Speake Marin nebo abych zůstal u potápek - u Paul Picot Plongeur a Yachtman.
http://oceanictime.b...-leviathan.html

#425 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 186 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov

Publikováno 16.duben.2019 - 10:48

Když o tom tak přemýšlím, asi nejvíc mě ruší ten kontrast mezi kultivovaným cifrem, ručkami, rehautem a "bremont diver" lunetou a mezi brutálními rovnými nožkami a efektním, ale nekultivovaným tahem.

I tak ale dobrej počin, palec nahoru.

#426 actionman1

actionman1

Učedník

• Member_50
  • 160 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava/Rožňava

Publikováno 16.duben.2019 - 15:02

Uvidime, volal som so zaujmom o skusku aspon nejakeho pre-production modelu tak snad sa to cim skor bude dat hodit na ruku a ulahcit rozhodovanie. Toto urcite treba vidiet nazivo

#427 david28

david28

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 71 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 23.duben.2019 - 17:39

stale plati ze je mozne vidiet aktualne modeli aj nazivo na galvaniho ? tie corsair mam uz dlho v hladaciku a hladam nieco elegantnejsie

#428 ponorka9

ponorka9

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 430 příspěvků(y)
  • Bydlí:Krkonoše
  • Fanoušek značky:Walther, Mcusta and U BOAT for ever!

Publikováno 9.květen.2019 - 09:49

Když o tom tak přemýšlím, asi nejvíc mě ruší ten kontrast mezi kultivovaným cifrem, ručkami, rehautem a "bremont diver" lunetou a mezi brutálními rovnými nožkami a efektním, ale nekultivovaným tahem.

I tak ale dobrej počin, palec nahoru.

Mám to nějak podobně, chvíli jsem uvažoval, že do nich půjdu, ale ty nožky a tah a motýlovka.....a taky lug-lug 50,2 mm mi na pr. pouzdra 40 mm připadá hodně...myslím si, že na zápěstí nebudou sedět úplně pohodlně. Škoda, jedny Biateky chci, ale zatím to pořád není úplně ono. držím palce dalšímu modelu:)