Přejít na obsah

Fotka

TAG HEUER 2000 Youngtimer chronograph

Bicolor

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 Jeronimo

Jeronimo

®

• Member_50
  • 6 108 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Status varování
  • Fanoušek značky:Status varování

Publikováno 20.únor.2017 - 17:15

Zdar páni, 

výměnou se ke mě dostaly tyhle ultimátní, bikolorózní youngtimery z devadesátých let minulého století. Hodinky samozřejmě nejsou pro každého, ale jen pro ty co mají koule a nekadí někde při zdi. Důvod prodeje je jediný a to jak jinak jiný kousek. Jinak bych neprodával. Budu měnit opět za bicolor.

Pár technických dat: 

Valjoux 7750 Automatic - ruční nátah, rychlopřeklápění data, hacking, chrono pracuje dobře, automat parádně dotahuje a má 
velice slušnou rezervu. Stačí ponosit dvě tři hoďky a vydrží bez problémů do druhého dne. Přesnost jsem nijak neměřil, 
jelikož jsem neměl i po několika dnech nošení potřebu hodinky seřizovat. Předpokládám tedy, že půjdou solidně. 

Safír - bez poskvrny.

Datumový věnec je v barvě dialu. 20 den na fokách je mírně posunutý dolů z důvodů postavení ručiček kde je aktuálně nastaven
čas po 22 hodině a chystá se na překlopení. Jinak lícuje normálně. 

WR 200 

Šroubovací korunka - závit má přesný a jistý chod.

Luneta 60 kliků - zlacení na hranách ochran sklíčka je místy setřené.

Velikost ocelového pouzdra je 40 mm bez korunky, 43 mm s korunkou x 44 mm lug to lug x 14 mm (bez ochran sklíčka na 
lunetě) - Pouzdro nese stopy nošení. Výhoda pískovaného pouudra je, že nechytá vlásečnice. Zbytek je gold plated.

Tah je v plné délce s překlápčkou na sponě a potápěčskou extenzí. Zužuje se z 20 na 17 mm. Spona je širší. Mám ho nastavený na své rachitické zápestíčko tedy na obvod 16,5cm. Hodinky mám přesto docela na volno. Zůstává ještě 5 náhradních dílků tahu a 
jedna volná dírka na sponě.

Tritiová lumi je bez oxidace a má ještě snahu svítit. 

Dále je součástí hodinek origo Box s papírovým přebalem.

Prioritně mám zájem o prodej. Cenu je 16.500,- Kč. Pojištěná pošta jde na mě. 

Přiložený soubor (y)

#2 Jeronimo

Jeronimo

®

• Member_50
  • 6 108 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Status varování
  • Fanoušek značky:Status varování

Publikováno 25.únor.2017 - 12:08

Hotovo, děkuji všem zúčastněným.

J.