Přejít na obsah

Fotka

Longines Hydroconquest 41 mm červené

longines hydroconquest

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Paja111

Paja111

Učedník

• Member_50
  • 121 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 26.únor.2017 - 23:16

Ahoj všem,

zhruba před měsícem jsem zde:

http://forum.chronom...m/?hl=longines

Přiložený soubor (y)

Certina DS 1 Chrono - automaticSeiko Skx009, Steinhart Nav B-Uhr 44 Handaufzug, Longines Hydroconquest, Seiko Sumo SBDC001, Seiko PADI Turtle SRPA21, Saint Honoré Orsey, Casio G-shock GA 110F Crazy Colours, Magrette Moana Pacific Professional Steel

#2 Paja111

Paja111

Učedník

• Member_50
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 26.únor.2017 - 23:35

Omlouvám se, nevím proč, ale nevložil se mi text inzerátu:

Hodinky jsem koupil zhruba před měsícem od váženého člena fóra. Bohužel jiskra nepřeskočila. Lépe než Martin je nenafotím a ani nepopíšu a proto s jeho dovolením odkazuji na inzerát výše. K hodinkám jsem (také od Martina) přikoupil tah a proto cena je vyšší přesně o cenu tahu. V kompletu je tedy: hodinky na tahu, onošený řemen Longines, obě krabice, karta, manuál a účet. Stav je pochopitelně totožný. Cena za vše je 17.500,-Kč.

Dotazy přes SZ,

Pavel.

(Doufám, že toto doplnění nebude bráno jako UP. Kdyby to byl problém, prosím o smazání a já to nahraji znovu.)

Certina DS 1 Chrono - automaticSeiko Skx009, Steinhart Nav B-Uhr 44 Handaufzug, Longines Hydroconquest, Seiko Sumo SBDC001, Seiko PADI Turtle SRPA21, Saint Honoré Orsey, Casio G-shock GA 110F Crazy Colours, Magrette Moana Pacific Professional Steel

#3 Paja111

Paja111

Učedník

• Member_50
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 1.březen.2017 - 19:02

Hodinky odcestovaly, kupujicimi dekuji za obchod a chronomagu za prostor!

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:longines, hydroconquest