Přejít na obsah

Omega Railmaster XXL


methlo

Doporučené příspěvky

Jsou krasny, ale jak asi sam vis nejlip tezko nositelny pro svou velikost skoro 50 mm.

Jestli se vyplati si je prodat ci nechat zalezi hlavne na tom, za kolik si je poridil:)

Obecne Omegy rostou, ale tyhle xxl maji omezenej pocet kupcu skrze velikost, manualni natah, bez data... jsou to dost specificke hodinky.

Me osobne se vzdy libily a chtel jsem je do sbirky, nez jsem si je dal na ruku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radit ti tady muzem jak chcem, ale nakonec je rozhodnuti stejne na tobe. Mohl bys nam sem radsi hodit nejake fotky a trosku vic popsat pocity jak ti sedi na ruce a treba je porovnat s jinyma hodinkama, ktere vlastnis. 50mm je hodne velka velikost, ale zalezi hodne i na tvaru pouzdra, nozek atd.

Jestli se vyplati prodat zalezi na tom, kolik ti vyplati kupec Ja o tomhle modelu nic nevim (proto bych se od tebe rad neco dozvedel), ale pokud to ma byt nejaka limitka, tak bych si ji spis nechal. Pokud je mas kde skladovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvazil bych i railmastery xl. Co-axial strojek, impresivni presence na ruce, a prece jenom lehce civilnejsi size (cca 42mm ale pusobej fakt vetsi - viz foto s moonama)

 

post-248-0-07818700-1489425516_thumb.jpg

post-248-0-45409300-1489425519_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jest. Zjistil jsem, ze moony jsou pro me max. Raily XL maji pomerne subtilni lunetu a cernej dial pak pusobi fakt masivne. Uprimne, nedovedu si predstavit, jak musej vypadat ty XXL na normalni ruce. Doslova gargantuovsky:)

 

Takovej muj malej sen jsou Railmastery 39´mm na tahu. Po netu koluje jejich srovnani s Expama a Raily vubec nedopadly spatne.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...