Přejít na obsah

Baume§Mercier vs. ETERNA


----

Doporučené příspěvky

Na tý korunce je rozpláclá nějaká beruška, či co.

Jo, sluníčko pětitečný...

 

Osobně si myslím, že KonTiki jsou v tomhle duelu jasnej vítěz. Kdyby tam nebyl ten kalendář, byly by to dokonalý sportovní hodinky a měl bych je na seznamu hodně vysoko. Tím datem to soduruzi z Eterny docela zabili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, sluníčko pětitečný...

 

Osobně si myslím, že KonTiki jsou v tomhle duelu jasnej vítěz. Kdyby tam nebyl ten kalendář, byly by to dokonalý sportovní hodinky a měl bych je na seznamu hodně vysoko. Tím datem to soduruzi z Eterny docela zabili...

Presne tak, to datum je jediny co jim pro me trochu ublizuje na krase.. :hannibal:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého skromného názoru jednoznačně Eterna, skvělý výběr :), krásný model.

 

Naprosto souhlasím. Kdysi jsem uvažoval, že si koupím Eterna Monterey, ale do ČR je v té době dovážela jen nějaká brněnská firma, a to pouze podle výběru z katalogu (alespoň tento model); takže s ohledem na cenu jsem nechtěl riskovat, že mi na nich v reálu bude něco vadit, a koupil jiné. Mimochodem - kde se teď v ČR dají koupit Eterny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím. Kdysi jsem uvažoval, že si koupím Eterna Monterey, ale do ČR je v té době dovážela jen nějaká brněnská firma, a to pouze podle výběru z katalogu (alespoň tento model); takže s ohledem na cenu jsem nechtěl riskovat, že mi na nich v reálu bude něco vadit, a koupil jiné. Mimochodem - kde se teď v ČR dají koupit Eterny?

 

Oficielně nikde. Vídeň nebo německý Kronberg obsluhují ČR.

 

ETERNA Uhren GmbH

Westerbachstraße 30

D-61476

Kronberg

info@eterna-watches.com

0049 617 39 21 50

0049 617 39 21 592

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...