Přejít na obsah

Prim letecké


Doporučené příspěvky

Dneska se na Aukru vydražily letecké prim, v.č. 1499, za 15.380,- Kč http://www.aukro.cz/item295046301_letecke_..._automatic.html

Boha, co se to děje? Qvido, neudělals někde chybu? No nic, o to jsem pyšnější na ty moje v.č. 163, No.1 v mojí sbírce (pšt, možná No.2, ale ony, včetně mé manželky, to ještě neví)

post-2687-1200702381.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A mne doma nechteli verit, ze prachy vlozene do hodinek (Diplomat, Sport) jsou dobra investice. Prdlajs! :axehead:

 

to je divné, myslím si, že se jedná o nějaký fórek, třeba mezi prodejci, nebo způsob o zvíšení hodnoty hodinek nééé zrovna čistým způsobem . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně je to jenom takový žertík který i nepřímo zvyšuje cenu těch co se budou prodávat za pár dní :D Mám několikero kamarádů co se od hodinek zn. prim odvrátili jenom proto, že se tyhle hodinky, resp. jejich nové modely prodávají za čím dál tím napálenější ceny (přitom to jsou všechno lidi který těch 50 -70 tis. na hodinky mají) a nechtějí o této značce nic slyšet. Raději si za ty samé peníze koupí Longinesy, nebo něco obdobného. A tohle je podle mně druhá reakce, pokus šroubovat cenu i těch starších ... když už ty nové jdou tak brutálně nahoru :D

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je divné, myslím si, že se jedná o nějaký fórek, třeba mezi prodejci, nebo způsob o zvíšení hodnoty hodinek nééé zrovna čistým způsobem . . . .

Podle mne se tedy o umělé zvyšování ceny nejedná. S oběma nicky jsem už měl co do činění, ať už jako prodejce, nebo soupeř. Prostě je oba chtěli tak moc, že se ve finále ocitli na dvojnásobku jejich "běžné" ceny, pokud něco takového u Primek existuje. Ostatně poražený je zde registrován, pokud se nepletu, tak se k tomu může vyjádřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by prodejce s 520 prodeji a 100%ně pozitivním hodnocením měl potřebu zvyšovat cenu leteckých Primek?

No, tomu bych věřil, jedině pokud by měl doma 20 dalších a připravoval si půdu, aby je mohl vrhnout na trh. Jaký by to jinak mělo smysl?

Nehledejte za vším lumpárnu, pánové ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by prodejce s 520 prodeji a 100%ně pozitivním hodnocením měl potřebu zvyšovat cenu leteckých Primek?

No, tomu bych věřil, jedině pokud by měl doma 20 dalších a připravoval si půdu, aby je mohl vrhnout na trh. Jaký by to jinak mělo smysl?

Nehledejte za vším lumpárnu, pánové ;)

 

Mám stejný názor, cena je sice naprosto absurdní, ale vystihuje to co se občas an AUKRU dějě. Krásný kousky profičí bez příhozu a u jiných se cena vyšplhá nesmyslně vysoko ( viz 24-hodinové Rakety ). Sem tam se objeví pár spekulantů, kteří nakoupí a hned zase dají do aukce, ale ani na tom není nic špatného, když někdo koupí... jeho věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny originální letecké sporty měli VŽDY armovací kroužek s minutovými indexy a to ve stejné barvě, jako byli číslice.

Bylo vyrobeno cca 3 tis. kusů, všechny byli číslované. Údajně se asi 700 kusů prodalo v obchodech - tyto hodinky byli naprosto shodné, jen neměly číslování na dýnku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...