Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Záruka u hodinek od AD a mimo

Omega záruka

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 4 092 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 10.březen.2017 - 11:24

Uměl by někdo poradit jak je to se zárukou při nákupu mimo AD. Mám zkušenost třeba se Seiko, že není vyplněná karta a záruku drží typicky prodejce (např. viz timestore u nás nebo creativewatches v zahraničí atd.)

Co ale netuším jak fungují prodejci třeba u Omega, kteří nejsou evidentně AD, mají normálně kamennou prodejnu a nové hodinky na chrono24 inzerují dost pod oficiální cenou, byť na dotaz tvrdí, že záruka je v pohodě

Bývají vyplněný karty na kupujícího a platí normálně mezinárodní záruka, nebo je se čeho obávat?

Namátkou tento Ital

http://www.chrono24....4&dosearch=true

#2 Bembeg

Bembeg

912

• Member_50
  • 740 příspěvků(y)
  • Bydlí:Občas tady....občas tam......
  • Fanoušek značky:Teď Omega ale co bude zítra....

Publikováno 10.březen.2017 - 11:43

Já nevím zda se to vyplatí...ale zrovna ty Moonwatche s hesalitem které poptáváš pro kamaráda jsou u nás o bůro dražší.
Takže bych to koupil asi u nás.
"Čas nemůžete mít.Ten je.Čas je otázkou priorit-co je pro vás důležitější."

Reference zde: http://forum.chronom...mbeg/?hl=bembeg

#3 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 4 092 příspěvků(y)

Publikováno 10.březen.2017 - 11:55

No nevím, řešil je v Ostravě a cena po slevě byla 105k tuším, za 90k nový by asi bylo v pohodě - otázka je kde, klidně do SZ. Díky

#4 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 472 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 10.březen.2017 - 12:02

Co ale netuším jak fungují prodejci třeba u Omega, kteří nejsou evidentně AD, mají normálně kamennou prodejnu a nové hodinky na chrono24 inzerují dost pod oficiální cenou, byť na dotaz tvrdí, že záruka je v pohodě

Bývají vyplněný karty na kupujícího a platí normálně mezinárodní záruka, nebo je se čeho obávat?

Já loni kupoval moony, prodejce Chrono24, šedivka, ale s kamenným krámem v Německu. Pomáhal mi to zařizovat Filo. No a ten měl karty vyplněný (potvrzený) od AD, tedy někde v Pobaltí tuším, ale AD to byl (jednak jsem to ověřoval sám, a jednak to řešil i ten Filo). Vyšly kolem 85tis. Nicméně to je selektivní info z jednoho kaufu, jistě tady budou borci, co ti to vysvětlí obecně ve všech rovinách.

Tento příspěvek byl upraven od warann: 10.březen.2017 - 12:03

#5 sery.vlk

sery.vlk

Megazávislák

• Member_50
  • 1 649 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha - Jablonec

Publikováno 10.březen.2017 - 14:15

Ital to sežene od nějakého AD s větším diskontem, než dává Tobě. Takže by s hodinkami měla přijít řádně vyplněná záruční karta, s datem a razítkem prodejce (který může být třeba z Turecka).

Swatch to samozřejmě netěší, ale dokud bude AD určovat prodejní cíle, tak pro jejich dosažení budou někteří AD šedivky potřebovat.

Tento příspěvek byl upraven od sery.vlk: 10.březen.2017 - 14:17

#6 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 4 092 příspěvků(y)

Publikováno 11.březen.2017 - 08:43

Díky moc za rady, tušil jsem, že to tak nějak bude, ale raději se zeptat... :)

#7 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 472 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 11.březen.2017 - 10:51

Ještě jsem Ti našel ten shop, co jsem je bral já. Já to tady lze to brát jako ověřený, resp. prověřený :-)

Tento příspěvek byl upraven od warann: 11.březen.2017 - 10:52

#8 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 4 092 příspěvků(y)

Publikováno 13.březen.2017 - 10:54

Ještě jsem Ti našel ten shop, co jsem je bral já. Já to tady lze to brát jako ověřený, resp. prověřený :-)

Díky za další tip. Nakonec to dopadlo za podobnou cenu u CZ AD a tímto ještě jednou děkuju Bombegovi :D

Jinak mě překvapilo, že na ty původní je díky kalibru jen 2 roky záruka.

#9 kch

kch

Začátečník

• Members
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 10.květen.2017 - 10:26

bolo by mozne podelit sa o tip u ktoreho CZ AD je mozne dostat  "Moonwatche s hesalitem" za rozumnu cenu? predpokladam, ze sa jedna o ref. 311.30.42.30.01.005

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Omega, záruka